Czuwanie w ramach Sztafety Modlitewnej
Już w najbliższy piątek, 10 kwietnia, w naszym kościele odbędzie się czuwanie modlitewne w intencji Biskupa Andrzeja Jeża jako wyraz solidarności z naszym Pasterzem. Zapraszamy wszystkich Parafian do wspólnej modlitwy, którą poprowadzi POAK w ramach Sztafety Modlitewnej.
Program:
- 15.00 - Koronka do Bożego Miłosierdzia
- 15.30 - Różaniec
- 16.30 - Droga Krzyżowa
- 17.00 - Msza św.
Intencje modlitewne:
1. O światło Ducha Świętego dla Księdza Biskupa i wszystkich uczestników procesu.
2. O dar uzdrowienia ran, sprawiedliwość i pokój serca dla wszystkich osób skrzywdzonych przez nadużycia seksualne.
3. O ducha prawdy i autentyczne oczyszczenie naszej wspólnoty diecezjalnej.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!
Odsłony: 107



