Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

majowe

Róże różańcowe

roze 912x340

Koła Żywego Różańca są wspólnotą, która pełni misję głoszenia Ewangelii przez modlitwę różańcową podejmowaną w intencjach Kościoła powszechnego jak i lokalnego. Żywy Różaniec składa się z ŻYWYCH RÓŻ. Każda Róża posiada dwadzieścia osób, z których każda odmawia codziennie dziesiątek różańca czyli jedną tajemnicę, połączoną z rozważaniem. W ten sposób odmawiany jest w RÓŻY codziennie cały różaniec - dwadzieścia tajemnic.

_________________

Róże różańcowe żeńskie:

Pierwsza

  1. Bogumiła Socha - zelatorka 
  2. Buratowska Zofia
  3. Ciesielczyk Jadwiga
  4. Wódka-Falkowska Joanna
  5. Gniadek Anna
  6. Jarosz Paulina
  7. Język Renata
  8. Kolano Bogusława
  9. Legutko Maria
  10. Legutko Katarzyna
  11. Nosal Walentyna
  12. Oleksyk Irena
  13. Potępa Marta
  14. Święs Bogumiła
  15. Włudyka Emilia
  16. Wójcik Grażyna
  17. Wójcik Maria
  18. Wójcik Wiesława
  19. Wróbel Halina
  20. Piątek Teresa

Druga

  1. Teresa Myszor - zelatorka
  2. Paciorek Zofia
  3. Żaba Barbara
  4. Łabuz Małgorzata
  5. Truchan Anna
  6. Potępa Jadwiga (Faściszowa)
  7. Potępa Jadwiga (Podlesie)
  8. Szczepanik Maria
  9. Szczepanik Barbara
  10. Szczepanik Maria (starsza)
  11. Myszor Jolanta 
  12. Ferenc Zofia
  13. Florek Bogumiła
  14. Zapart Maria
  15. Cieśla Elżbieta
  16. Jasnocha Krystyna
  17. Oleksyk Alicja
  18. .Maniak Elżbieta (Zadziele)
  19. Kwiek Agnieszka
  20. Myszor Anna (Słona)

Trzecia

  1. Dorota Nadolnik - zelatorka
  2. Janina Nadolnik
  3. Jadwiga Budzyńska
  4. Irena Gniadek
  5. Wioletta Jasnocha
  6. Agata Łabuz
  7. Zofia Wójcik
  8. Maria Oleksyk
  9. Jadwiga Wójcik
  10. Maria Wójcik
  11. Magdalena Gaweł
  12. Maria Knapik
  13. Helena Skóra
  14. Janina Gniadek
  15. Małgorzata Słowińska
  16. Renata Wójcik
  17. Helena Wójcik
  18. Kunegunda Gniadek
  19. Zuzanna Bartosik
  20. Małgorzata Wójcik

Czwarta

  1. Halina Potępa – zelatorka
  2. Beata Barnaś
  3. Małgorzata Buratowska
  4. Barbara Cieśla
  5. Krystyna Gotfryd
  6. Maria Gucwa
  7. Stanisława Gucwa
  8. Anna Kierońska
  9. Maria Kierońska
  10. Stanisława Klimczak
  11. Elżbieta Klimczak
  12. Zofia Osysko
  13. Lucyna Rzepka
  14. Władysława Rzepka
  15. Bernadetta Smagacz
  16. Krystyna Sowa
  17. Lucyna Skałoń
  18. Ludmiła Wójcik
  19. Jolanta Włudyka
  20. Wiesława Gniadek

Piąta

  1. Ozga Jadwiga – zelatorka
  2. Olszewska Jolanta
  3. Gałązka Halina
  4. Szczepanik Maria
  5. Kasprzyk Aleksandra
  6. Maniak Monika
  7. Wróbel Władysława
  8. Potępa Barbara
  9. Piątek Ewa
  10. Knapik Irena
  11. Socha Barbara
  12. Socha Helena
  13. Cieśla Waleria
  14. Cieśla Józefa
  15. Bartosik Krystyna
  16. Kolano Iwona
  17. Kolano Maria
  18. Gucwa Barbara
  19. Mruk Amalia
  20. Mrozik Danuta

Szósta

  1. Gucwa Zofia – zelatorka
  2. Małek Zofia
  3. Gucwa Ewa
  4. Gajczowska Wioletta
  5. Magiera Halina
  6. Robak Janina
  7. Nicpoń Zofia
  8. Cygan Dorota
  9. Rutka Jolanta
  10. Malazdra Wanda
  11. Jamróz Lucyna
  12. Gawron Lucyna
  13. Sowa Jadwiga
  14. Kruczek Bogusława
  15. Korzeniowska Aleksandra
  16. Skałoń Wanda
  17. Mrozik Barbara
  18. Bartosik Anna
  19. Osysko Agata
  20. Migoń Anna

Siódma

  1. Knapik Elżbieta
  2. Knapik Barbara
  3. Szczepanek Ewa
  4. Ozga Anita
  5. Rzepka Magdalena
  6. Gądek Renata
  7. Gucwa Krystyna
  8. Wójcik Bernadetta
  9. Jasnocha Bernadetta
  10. Cieśla Agata
  11. Gniadek Grażyna
  12. Cichońska Jolanta
  13. Potępa Jadwiga
  14. Gądek Ewa
  15. Mrozik Danuta
  16. Mrozik Emilia
  17. Musiał Jolanta
  18. Wójcik Stanisława
  19. Słowek Jadwiga
  20. Cetera Lidia

_________________

Róże różańcowe męskie:

Pierwsza

  1. Buratowski Bolesław - zelator
  2. Buratowski Kazimierz
  3. Buratowski Krystian
  4. Gądek Paweł
  5. Gniadek Stanisław (Rojkówka)
  6. Gniadek Stanisław (Osyskówka)
  7. Gucwa Tadeusz
  8. Kieroński Krzysztof
  9. Klimczak Sławomir
  10. Knapik Sebastian
  11. Krół Stanisław
  12. Kuczaj Marian
  13. Osysko Adam
  14. Potępa Zbigniew
  15. Smagacz Marian
  16. Sowa Edward
  17. Szczepanik Antoni
  18. Szczepanik Stanisław
  19. Włudyka Jan
  20. Żaba Wojciech

Druga

  1. Bolesław Nadolnik - zelator
  2. Tadeusz Nadolnik
  3. Zbigniew Nadolnik
  4. Paweł Budzyński
  5. Stanisław Wójcik
  6. Ryszard Rzepka
  7. Władysław Potepa
  8. Wiesław Łabuz
  9. Marian Maniak
  10. Tadeusz Piątek
  11. Stanisław Jarosz
  12. Zbigniew Zygadło
  13. Andrzej Wojnar
  14. Janusz Wójcik
  15. Roman Cieśla
  16. Mieczysław Jasnocha
  17. Krzysztof Truchan
  18. Jan Słowiński
  19. Tadeusz Wójcik
  20. Wiesław Wójcik

Trzecia

  1. Marian Socha - zelator
  2. Gaj Stanisław
  3. Gniadek Józef
  4. Gotfryd Zbigniew
  5. Ciesielczyk Krzysztof
  6. Falkowski Roman
  7. Falkowski Kazimierz
  8. Myszor Andrzej
  9. Manijak Leszek
  10. Oleksyk Piotr
  11. Osysko Kazimierz
  12. Słowek Józef
  13. Socha Jan
  14. Socha Kazimierz s. Jana
  15. Socha Kazimierz s. Stefana
  16. Socha Stanisław
  17. Socha Stefan
  18. Sowa Jan
  19. Wróbel Florian
  20. Żaba Józef

Czwarta

  1. Jan Bartosik - zelator
  2. Krzysztof Kolano
  3. Andrzej Gniadek
  4. Paweł Cieśla
  5. Janusz Sowa
  6. Józef Rzepka
  7. Zbigniew Cieśla
  8. Henryk Gniadek
  9. Czesław Gniadek
  10. Bolesław Potępa
  11. Maksymilian Kapusta
  12. Wojciech Gądek
  13. Józef Zygadło
  14. Czesław Wójcik
  15. Marek Mrozik
  16. Henryk Nieć
  17. Stanisław Cieśla
  18. Adam Cichoński
  19. Marek Kolano
  20. Marian Żaba

_________________

 

RÓŻE RÓŻAŃCOWE DZIECI I MŁODZIEŻY

Od kilku lat dzieci i młodzież zrzeszają się w 20 -osobowe grupy, w ramach których odmawiają Różaniec. Obecnie (stan na XII 2017 r. ) jest ich dwie.

Pierwsza

  1. Weronika Legutko - zelator
  2. Weronika Barnaś
  3. Dominik Bryndal
  4. Ewa Cieśla
  5. Weronika Cieśla
  6. Magdalena Florek
  7. Magdalena Kierońska
  8. Michał Kieroński
  9. Szymon Kruczek
  10. Adrian Oleksyk
  11. Klara Olszewska
  12. Wiktoria Ozga
  13. Karolina Skałoń
  14. Patrycja Smagacz
  15. Rafał Socha
  16. Amelia Szczepanek
  17. Monika Wójcik
  18. Zuzanna Wójcik
  19. Magdalena Szczepanik
  20. Adrian Żaba

Druga

  1. Stanisław Gotfryd – zelator
  2. Kacper Łabuz
  3. Kamil Legutki
  4. Mariusz Kieroński
  5. Mateusz Kieroński
  6. Klemens Gniadek
  7. Dominik Dzięciołowski
  8. Paweł Wójcik
  9. Marek Wójcik
  10. Aneta Rzepka
  11. Michał Rzepka
  12. Kacper Rzepka
  13. Szymon Nieć
  14. Filip Zygadło
  15. Filip Krakowski
  16. Gabriela Potępa
  17. Julia Potępa
  18. Natalia Gniadek
  19. Kacper Kwiek
  20. Kamil Kwiek

 

Odsłony: 320

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2019 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.