Logo

Spotkanie PZS - 26 września 2018

Tematem kolejnego spotkania Parafialnego Zespołu Synodalnego, do którego dołączył we wrześniu ks. Sebastian Piech, było wychowanie dzieci i młodzieży w rodzinie.  Zebrani po wieczornej Mszy św. członkowie zespołu postawili sobie cele do realizacji podczas spotkania, a były to:

Czytaj więcej: Spotkanie PZS - 26 września 2018

Spotkanie PZS - 29 czerwca 2018

Czytaj więcej: Spotkanie PZS - 29 czerwca 2018W dniu 29 czerwca 2018 r. o godzinie 19:00 w budynku plebanii naszej parafii odbyło się drugie spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego. Spotkanie jak zwykle rozpoczęło się wspólną modlitwą i powitania uczestników spotkania przez Proboszcza ks. S. Wojtasa. 

Czytaj więcej: Spotkanie PZS - 29 czerwca 2018

Spotkanie PZS - 16 maja 2018

Czytaj więcej: Spotkanie PZS - 16 maja 2018Jak dzisiaj w rodzinach wygląda praktyka codziennej modlitwy? Jak to wyglądało kiedyś w naszych rodzinach, a jak to wygląda obecnie? Czy widzimy związek między modlitwą w rodzinie, a obecną relacją z Bogiem? Czy modlimy się razem, czy raczej indywidualnie? Czy modlitwa jest dla nas tylko pobożną praktyką i przyzwyczajeniem, czy głębszym spotkaniem z miłującym Bogiem?

Czytaj więcej: Spotkanie PZS - 16 maja 2018

Rozpoczęcie V Synodu Diecezji Tarnowskiej

W sobotę 21 kwietnia 2018 r. nastąpiła inuguracja V Synodu Diecezji Tarnowskiej. W uroczystości uczestniczyli także przedstawiciele naszej Parafii. Obszerna relacja znajduje się na stronie V Synodu - kliknij tutaj...

Spotkanie Parafialnych Zespołów Synodalnych w Siemiechowie

Czytaj więcej: Spotkanie Parafialnych Zespołów Synodalnych w SiemiechowieDnia 14 kwietnia 2018 r. o godz.10:00, w Kościele Parafialnym w Siemiechowie odbyło się pierwsze spotkanie wszystkich Parafialnych Zespołów Synodalnych z dekanatu Zakliczyn. Było ono okazją do wspólnej modlitwy, wysłuchania konferencji ascetycznej pt. „Dziecko, idź dzisiaj i pracuj w winnicy”, adoracji Najświętszego Sakramentu oraz otrzymania informacji o zasadach prac Parafialnych Zespołów Synodalnych. 

Czytaj więcej: Spotkanie Parafialnych Zespołów Synodalnych w Siemiechowie

Spotkanie Parafialnych zespołów Synodalnych

Spotkanie członków Komisji Przygotowawczej V SDT z Parafialnymi Zespołami Synodalnymi w dekanacie Zakliczyn odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2018 r. o godz. 10:00 w kościele w Siemiechowie. Będzie ono trwało ok. 1,5-2 godz. Rozpocznie się od krótkiej adoracji Najświętszego Sakramentu. 

Powołano Parafialny Zespół Synodalny

W piątek, 23 lutego 2018 r., w naszej Parafii został powołany Parafialny Zespół Synodalny. W jego skład wchodzą z urzędu wszyscy członkowie Rady Parafialnej oraz dwoje przedstawicieli młodzież - Maria Gniadek i Wojciech Buratowski. Zastępcą Przewodniczącego, którym zawsze jest Ks. Proboszcz, został wybrany P. Bolesław Buratowski, zaś sekretarzem P. Karolina Gzyl.

Informacje dotyczące wyborów do Rady Duszpasterskiej DT

Biskup Tarnowski Andrzej Jeż dekretem z dnia 04.01.2018. (Nasz znak: OF.I-5.2/9/18) zatwierdził regulamin i zarządził przeprowadzenie wyborów do kandydatów do Rady Duszpasterskiej Diecezji Tarnowskiej. Regulamin wyborów oraz statut Rady Duszpasterskiej Diecezji Tarnowskiej znajdują się na stronie internetowej www.diecezja.tarnow.pl w zakładce Kuria-Dokumenty oraz w załączniku.

Czytaj więcej: Informacje dotyczące wyborów do Rady Duszpasterskiej DT

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2018 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.