Msze Święte w kościele bez udziału wiernych!

Zapraszamy do duchowej łączności z nami (kapłanami) codziennie o 20.30,

na modlitwie różańcowej o ustanie epidemii.

Spowiedź święta po wcześniejszym umówieniu się.

Jeśli ktoś przebywa w kwarantannie i potrzebuje, aby mu zrobić zakupy, to prosimy o kontakt z plebanią.

Kontakt: 14 651 61 02

Schola „Śpiewem chwalmy Pana”

Schola „Śpiewem chwalmy Pana”  swoim śpiewem wychwala Pana Boga i ubogaca liturgię mszy świętych prawie w każdą niedzielę oraz święta i uroczystości.

Aby śpiewać w scholi nie potrzeba wybitnych zdolności muzycznych, ważne jest to, by członkowie chcieli śpiewać i robić to na chwałę Bożą.

Zapraszamy na zajęcia scholi dzieci w wieku bez ograniczeń.

Na próbach spotykamy się w soboty.

Opiekunkami grupy śpiewającej w Parafii są panie Małgorzata Słowińska i Maria Socha.

Zapraszamy na nasz profil na facebooku: zobacz...

0019 2018