Logo

Posiedzenie Rady Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej

Czytaj więcej: Posiedzenie Rady Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji TarnowskiejW dniu 10 listopada 2018 r., w przededniu Narodowego Święta Niepodległości, w Tarnowie odbyło się uroczyste posiedzenie wszystkich Prezesów Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej z pocztami sztandarowymi. Rozpoczęła je Eucharystia  o godz. 9.00 w tarnowskiej katedrze, a przewodniczył jej i homilię wygłosił Asystent Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej ks. dr Jan Bartoszek.

Czytaj więcej: Posiedzenie Rady Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej

Przygotowanie bukietów z ziół i kwiatów

Czytaj więcej: Przygotowanie bukietów z ziół i kwiatówDwa dni przed świętem Wniebowzięcia NMP, zwanym potocznie świętem MB Zielnej, członkowie i sympatycy POAK spotkali się, aby przygotować bukieciki z ziół i kwiatów, które potem - po uprzednim poświęceniu przez księdza - będą rozdawane 15 sierpnia po wszystkich Mszach św. Jest to nowy zwyczaj w naszej Parafii i miejmy nadzieję, że zagości na stałe.

Czytaj więcej: Przygotowanie bukietów z ziół i kwiatów

Spotkanie międzydiecezjalne członków Akcji Katolickiej w Strachocinie

Czytaj więcej: Spotkanie międzydiecezjalne członków Akcji Katolickiej w StrachocinieW sobotę, 28 kwietnia 2018 r. dwanaście osób z naszej parafii ( w tym jedenastu członków POAK) wzięło udział w międzydiecezjalnym spotkaniu formacyjnym w sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie.  Po przyjeździe o godz. 9.30 nastąpiło zawiązanie wspólnoty na Bobolówce – uroczym wzgórzu porośniętym wiekowymi dębami, gdzie stoi kaplica poświęcona św. Andrzejowi Boboli. 

Czytaj więcej: Spotkanie międzydiecezjalne członków Akcji Katolickiej w Strachocinie

Msza św. w liturgiczne wspomnienie św. Wojciecha

W poniedziałek, 23 kwietnia 2018 r. w liturgiczne wspomnienie św. Wojciecha, patrona Polski i drugorzędnego Akcji Katolickiej członkowie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej wzięli udział we Mszy św., podczas której włączyli sie w Liturgię Słowa. Po Eucharytstii odbyło się krótie spotkanie poświęcone wyjazdowi do Strachociny i sprawom bieżącym.

Pielgrzymka członków AKDT do sanktuarium Św. Andrzeja Boboli w Strachocinie

Zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do Strachociny, do sanktuarium św. Andrzeja Boboli. Więcej szczegółów...

W akcji na co dzień - audycje RDN

„W akcji na co dzień” audycja Akcji Katolickiej diecezji tarnowskiej w radiu RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Audycje są emitowanie w każdą III Niedziele miesiąca w godz. od 16.30 do 17.15. Audycja z dnia 18.02.2018 r. - słuchaj...

Rekolekcje dla członków Akcji Katolickiej

Czytaj więcej: Rekolekcje dla członków Akcji KatolickiejW dniach 16-18 lutego 2018 r. w Domu Rekolekcyjnym w Ciężkowicach odbyły się rekolekcje dla członków Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej. 

Czytaj więcej: Rekolekcje dla członków Akcji Katolickiej

Spotkanie prezesów Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej

Dnia 3 lutego 2018 r. w Tarnowie odbyło się spotkanie prezesów POAK z diecezji. Nasz oddział reprezentowała dotyczczasowa prezes, obecnie skarbnik - p. Ludmiła Wójcik.

Czytaj więcej: Spotkanie prezesów Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej

Ramowy program działania Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej na 2018 rok

Czytaj więcej: Ramowy program działania Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej na 2018 rok03.02.2018r., Posiedzenie Rady Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej.

16-18.02.2018r., Rekolekcje wielkopostne dla członków Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej w Ciężkowicach.

Czytaj więcej: Ramowy program działania Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej na 2018 rok

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2018 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.