Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

ŚWIĘTO MATKI BOSKIEJ ZIELNEJ

Czytaj więcej: ŚWIĘTO MATKI BOSKIEJ ZIELNEJ Stało się już tradycją, że w naszej Parafii w dniu 15 sierpnia, czyli w Święto Matki Boskiej Zielnej, członkowie POAK rozdają poświęcone bukieciki z ziół i kwiatów. Zebrane przy tej okazji datki przekazane są na potrzeby chorych w naszej wspólnocie. Również w tym dniu przyniesione zostały do kościoła wieńce dożynkowe - jako dziękczynienie za plony.
Relacja fotograficzna - kliknij tutaj...

Sierpień i wrzesień 2020 w POAK w Brzozowej

Czytaj więcej: Sierpień i wrzesień 2020 w POAK w BrzozowejJuż po raz trzeci w Uroczystość Wniebowzięcia NMP w dniu 15 sierpnia 2020 roku członkowie naszego Oddziału rozprowadzali po Mszach św. poświęcone małe bukieciki z ziół i kwiatów. Stanowiły one pamiątkę święta i jednocześnie ofiarowane były w zamian za dobrowolny datek na chorych w parafii.

Czytaj więcej: Sierpień i wrzesień 2020 w POAK w Brzozowej

Uczciliśmy jubileusze stu lat Pań Zofii Ferenc i Katarzyny Wróbel

Czytaj więcej: Uczciliśmy jubileusze stu lat Pań Zofii Ferenc i...W grudniu 2019 i styczniu 2020 przedstawiciele Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w Brzozowej uczestniczyli w ważnych wydarzeniach lokalnych - jubileuszach stu lat dwóch mieszkanek Brzozowej. Otoczyliśmy dostojne Jubilatki modlitwą zamawiając Msze św. w ich intencji oraz złożyliśmy życzenia. 

Relacja z setnych urodzin Pani Zofii Ferenc - kliknij tutaj...

Relacja z setnych urodzin Pani Katarzyny Wróbel - kliknij tutaj...

Medal Dei Regno Servire dla Pani Ludmiły Wójcik

Czytaj więcej: Medal Dei Regno Servire dla Pani Ludmiły WójcikW dniu 24 listopada 2019 roku o godz. 9.00 w auli Jana Pawła II przy katedrze tarnowskiej odbyło się spotkanie członków Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Spotkanie rozpoczęliśmy wspólną modlitwą oraz odśpiewaniem pieśni „Króluj nam Chryste”. 

Czytaj więcej: Medal Dei Regno Servire dla Pani Ludmiły Wójcik

Msza św. za Ojczyznę

Czytaj więcej: Msza św. za OjczyznęW dniu 11 listopada, w Narodowe Święto Niepodległości, w naszej parafii została odprawiona Msza św. koncelebrowana w intencji Ojczyzny z intencji POAK. Modliliśmy się za poległych, walczących o wolność, za wielkich Patriotów oraz za pomyślność Polski w dzisiejszym czasie. Szkoła Podstawowa w Brzozowej wystawiła poczet flagowy. 

Czytaj więcej: Msza św. za Ojczyznę

Posiedzenie Rady Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej

Czytaj więcej: Posiedzenie Rady Instytutu Akcji Katolickiej...W sobotę 9 listopada 2019 roku prezesi Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej z diecezji tarnowskiej zebrali się na posiedzeniu Rady Instytutu. Spotkanie rozpoczęło się Eucharystią o godz. 9.00 w Katedrze Tarnowskiej pod przewodnictwem Biskupa Pomocniczego Diecezji Tarnowskiej Leszka Leszkiewicza.

Czytaj więcej: Posiedzenie Rady Instytutu Akcji Katolickiej...

Regulamin Konkursu Plastycznego pod hasłem „Ochrzczeni i posłani: Kościół Chrystusa z misją w świecie”

Paźdzernik został ogłoszony prze Papieża Franciszka Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w związku z tym organizuje konkurs plastyczny. Poniżej regulamin.

Czytaj więcej: Regulamin Konkursu Plastycznego pod hasłem...

Bukieciki z ziół i kwiatów dla Filipa

Czytaj więcej: Bukieciki z ziół i kwiatów dla FilipaCzłonkowie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej już po raz drugi zorganizowali w Uroczystość Wniebowzięcia NMP (w dniu 15 sierpnia 2019 roku) akcję wręczania poświęconych bukiecików z ziół i kwiatów wszystkim, którzy byli w tym dniu na Mszach św.

Czytaj więcej: Bukieciki z ziół i kwiatów dla Filipa

Modlimy się za kapłanów

Czytaj więcej: Modlimy się za kapłanówW dniu 6 kwietnia 2019 roku odbyło się posiedzeniu Rady Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej, w którym wzięli udział wszyscy prezesi POAK-ów. Wtedy podjęto decyzję, że począwszy od Wielkiego Czwartku, który jest dniem ustanowienia przez Jezusa Chrystusa Eucharystii i sakramentu święceń, członkowie Akcji Katolickiej w Diecezji Tarnowskiej rozpoczną wspólną modlitwę za wszystkich kapłanów naszej diecezji. Więcej na ten temat: http://www.ak.diecezja.tarnow.pl/?p=7379

Czytaj więcej: Modlimy się za kapłanów

Porządkowanie skweru przykościelnego

Czytaj więcej: Porządkowanie skweru przykościelnegoW dniu 10 kwietnia 2019 r. członkowie POAK we współpracy z Paniami z KGW "Brzozowianki" pracowali przy uporządkowaniu, przycięciu krzewów na skwerku przykościelnym. 

Czytaj więcej: Porządkowanie skweru przykościelnego

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2024 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.