Powitanie ks. Sebastiana Piecha w naszej parafii

DSC 3615„Drogi Księże!

W dniu dzisiejszym, jako przedstawiciele naszej wspólnoty parafialnej, pragniemy serdecznie powitać Księdza i życzyć błogosławieństwa Bożego, mocy Ducha Świętego oraz opieki naszego patrona – świętego Mikołaja Biskupa -  na każdy dzień Twojej posługi.

Zawierzając Księdza Matce Kapłanów, życzymy wszelkiego dobra na czas pracy w naszej parafii. Niech Matka Boża w brzozowskim obrazie wyprasza dla Ciebie dobre zdrowie i przygarnia do swego serca. Niech nie zabraknie ludzkiej życzliwości we wszystkich poczynaniach dla dobra naszej wspólnoty parafialnej. Zapewniamy Cię, że możesz liczyć na naszą pomoc i należyte wsparcie, a dowodem tego niech będzie założona grupa apostolatu Margaretka w Twojej intencji. Szczęść Boże!” – tymi słowami powitano w dniu 26 sierpnia 2018 r. (uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej) podczas Mszy św. o godz. 9.00 ks. Sebastiana Piecha, który oficjalnie rozpoczął swoją posługę kapłańską w parafii Brzozowa.

Ksiądz Sebastian Piech pochodzi z parafii św. Pawła w Bochni, rok pracował w parafii św. Wojciecha BM w Bolesławiu.

Zapraszamy do galerii zdjęć: zobacz>>