Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę

01 8L5A0720W dniu 25 sierpnia 2018 r. POAK zorganizował pielgrzymkę autokarową z Brzozowej do Częstochowy. Był to jednocześnie wyjazd po pieszych pielgrzymów, zmierzających przez dziewięć dni w XXXVI Pieszej Pielgrzymce Tarnowskiej na Jasną Górę.

W tym roku uczestniczyło w niej dziewięć osób z naszej parafii (dwie z Policht, dwie z Faściszowej i pięć z Brzozowej). Jak zwykle radość pielgrzymów była ogromna, kiedy po trudach pieszej wędrówki pokłonili się Jasnogórskiej Pani. Ci, którzy wyjechali po nich towarzyszyli im w tej radości oraz uczestniczyli wspólnie we Mszy św. sprawowanej na wałach jasnogórskich pod przewodnictwem Pasterza Diecezji Tarnowskiej - Biskupa Andrzeja Jeża.

W wyjeździe do Częstochowy pielgrzymom towarzyszył ks. Sebastian Piech, który od 1 września oficjalnie rozpoczyna posługę duszpasterską w naszej parafii.

Zapraszamy do galerii zdjęć: zobacz>>

Copyright © 2018 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.