Rekolekcje kapłańskie

To wyjątkowy czas – tak o rekolekcjach z kardynałem Luisem Tagle z Filipin mówią kapłani diecezji tarnowskiej. Pierwsza tura dla trzystu duchownych już się zakończyła, a drugą rozpoczyna ponad dwustu księży. Rekolekcje potrwają do soboty, księża mogą jeszcze dołączyć.

-Warto posłuchać kardynała z Filipin – mówi ks. Stanisław Wojtas proboszcz parafii Brzozowa. – Będziemy bardziej realnie patrzeć na nasze parafie i na naszych wiernych, których trzeba więcej kochać i być spójnym w wierze. Ludzie dziś patrzą na to, czy jesteśmy prawdziwymi pasterzami, którzy dbają o swoje owce. Wielka praca przed nami. Bóg zapłać za te wspaniale rekolekcje. Niech Pan Bóg błogosławi kardynałowi, by został kiedyś papieżem – dodaje duszpasterz.

Kapłani modlili się także o dary Ducha Świętego i o odnowienie charyzmatu kapłaństwa.

Posłuchaj ks. Stanisława na RDN: >> zobacz

Źródło: rdn.pl

b_250_0_16777215_00_images_42776495170_ff7ecb0467_b.jpg

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.