Dekanalny turniej LSO w piłkę nożną halową

0001 201815 grudania 2018 roku w Zakliczynie odbyły sie dekanalne rozgrywki Liturgicznej Służby Ołtarza w piłkę nożną halową.

Z naszej parafii w turnieju braÅ‚y udziaÅ‚ dwie drużyny. Jedna w kategorii ministranci i jedna w kategorii lektorzy mÅ‚odsi. Gratulujemy naszym ministrantom zajÄ™cia II miejsca, a lektorom mÅ‚odszym I miejsca w dekanacie zakliczyÅ„skim.  Lektorzy mÅ‚odsi tym samym awansowali do rozgrywek rejonowych. DziÄ™kujemy Panu Dyrektorowi naszej SzkoÅ‚y za podjÄ™cie funkcji trenera naszych drużyn.

Życzymy dalszych sukcesów sportowych lektorom na szczeblu rejonowym a później mamy nadzieję diecezjalnym i obiecujemy aktywne dopingowanie podczas rozgrywek.

Zapraszamy do galerii zdjęć: zobacz>>

Odsłony: 2032

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.