Kamil po przeszczepie

03 IMG 20180813 170144Drodzy Parafianie!

W sierpniu 2018 roku pomagaliśmy choremu Kamilowi. W tej chwili jest już po przeszczepie szpiku kostnego. Takie słowa napisał Kamil w dniu 23 stycznia 2019 r.

„Witam dawno mnie tu nie było, ale już wszystko nadrabiam. Dziś mija dokładnie 3 miesiące od przeszczepu!!  Przeszczep przeszedłem bardzo dobrze, bez większych komplikacji, a w 21 dobie po przeszczepie wyszedłem do domku. Pierwsze dni w domu były dosyć ciężkie, ponieważ byłem bardzo osłabiony, ale na szczęście szybko przeszło i powoli zacząłem wracać do "normalności". Po miesiącu od przeszczepu miałem badanie szpiku, wynik był bardzo dobry. Jutro będę miał kontrolny szpik po trzech miesiącach i z niecierpliwością będę czekał na wynik. Jak tylko się coś dowiem to będę informował.Dziękuję za wszystko”

Kamilowi i jego Rodzinie życzymy niegasnącej wiary w dobro ludzkich serc, a nam wrażliwości na cierpienie i potrzeby innych. Jeszcze raz dziękujemy!

Zarząd POAK w Brzozowej