Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

DSC 6608Dnia 20 czerwca 2019 roku w liturgii KoÅ›cioÅ‚a obchodziliÅ›my uroczystość NajÅ›wiÄ™tszego CiaÅ‚a i Krwi Chrystusa. W naszej parafii procesja Bożego CiaÅ‚a do czterech oÅ‚tarzy rozpoczęła siÄ™ MszÄ… Å›w. o godz. 10.00.

Jak każdego roku licznie wziÄ™li w niej udziaÅ‚ wierni, a grupy zorganizowane wÅ‚Ä…czyÅ‚y siÄ™ w organizacjÄ™: dziewczynki do sypania kwiatów, chÅ‚opcy do dzwonienia dzwonkami, druhowie OSP do niesienia baldachimu, bierzmowani do niesienia sztandarów, a grupy dziewczÄ…t i kobiet do niesienia feretronów. Procesja eucharystyczna w Boże CiaÅ‚o byÅ‚a okazjÄ… do publicznego wyznania wiary w Jezusa, który pozostaÅ‚ z nami pod postaciami chleba i wina. Przez caÅ‚Ä… oktawÄ™ Bożego CiaÅ‚a gromadzić siÄ™ bÄ™dziemy na codziennych Mszach Å›w., po których odbywać siÄ™ bÄ™dÄ… procesje. Zapraszamy wszystkich serdecznie!

Pełna relacja fotograficzna - kliknij tutaj...

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.