Różaniec do granic

009W ramach ogólnopolskiej inicjatywy „Różaniec do granic” w święto Matki Bożej Różańcowej w 320 kościołach stacyjnych na terenie 22 diecezji na obrzeżach Polski została podjęta modlitwa o pokój dla Polski i całego świata.

Uczestnicy zgromadzili się w kościołach o godz. 10.30, tam wysłuchali konferencji, uczestniczyli w mszy św. o godz. 11.00 i adoracji Najświętszego Sakramentu. Następnie przeszli lub przejechali do wyznaczonych stref modlitwy – było ich około czterech tysięcy – w których o godz. 14.00 rozpoczęła się modlitwa różańcowa. Także z naszej parafii do kościoła w Wisłoku Wielkim, koło Komańczy, pojechało 26 osób, aby włączyć się w modlitwę.   (tekst i zdj. K. Gotfryd)

Różaniec do granic  Różaniec do granic  Różaniec do granic