nabozenstwa rozancowe

Nasi parafianie na szlaku XXXVII PPT

pptW sobotę - 17 sierpnia - w porannych godzinach wyruszyła 37. Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę, a wśród nich z naszej parafii  osiem osób, którzy wędrują w grupie nr 5 - św. Floriana. Wierni spotkali się na Placu Katedralnym w Tarnowie o 6.30 na Mszy św. pod przewodnictwem pasterza diecezji, ks. Biskupa Andrzeja Jeża, po czym wyruszyli w kierunku Częstochowy. Czeka ich dziewięć dni rekolekcji w drodze, podczas których będą modlić się w intencjach swoich, swoich rodzin, ale także parafii i całego Kościoła.

Powierzajmy ich w swoich modlitwach, aby nie brakło im sił i dotarli w dniu 25 sierpnia, w niedzielę, przed oblicze Matki Bożej Jasnogórskiej. Z Brzozowej wyjedzie autokar z tymi, którzy nie wyruszyli pieszo, ale chcą się łaczyć z pielgrzymami w ich radości powitania Maryi.

Relacja fotograficzna z rozpoczęcia pielgrzymki - zobacz tutaj...

Copyright © 2019 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.