Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

W budynku kościoła

 

 

OBOWIĄZKOWE maseczki

 

lub

 

dystans społeczny (2 m).

Wyjazd po pielgrzymów na Jasną Górę

001 DSC 7046W niedzielę, 25 sierpnia 2019 roku, o godzinie 6.30 z parkingu przykościelnego odjechał autokar z pielgrzymami i po pielgrzymów pieszych na Jasną Górę. W tym roku (jak już wcześniej pisaliśmy) z Parafii wyruszyło osiem osób, a 47 wyjechało, żeby przywitać pielgrzymów. Od 14.00 grupy wchodziły do Kaplicy Jasnogórskiej, a o 17.00 uroczystą Mszą św. koncelebrowaną pod przewodnictwem Ks. Biskupa Andrzeja Jeża zakończyły dziewięć dni rekolekcji w drodze. 

W zakładce Fotogaleria prezentujemy zdjęcia poszczególnych grup, ze szczególnym uwzględnieniem grupy nr 5 (dekanaty: Wojnicz, Porąbka Uszewska i Zakliczyn) oraz grupy nr 24 (dekanaty: Ciężkowice, Tuchów, Ołpiny).

Zobacz relację zdjęciową (fot. Z. Gotfryd) - kliknij tutaj...

Zobacz relację zdjęciową (fot. K. Gzyl) - kliknij tutaj...

Odsłony: 903

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2020 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.