Polska pod Krzyżem

polska pod krzyzem akcja modlitewna

Włączając się w akcje "Polska pod Krzyżem" nasz wspólnota parafialna zaprasza na Drogę Krzyżową w intencji Ojczyzny w sobotę 14 września 2019 roku o godzinie 8.00. Bezpośrednio po Mszy Świętej.

W ostatnim czasie wzmogÅ‚y siÄ™ ataki na KoÅ›ciół ze strony antychrzeÅ›cijaÅ„skich Å›rodowisk. Bluźnierstwa zaczęły szerzyć siÄ™ na nieznanÄ… nam skalÄ™. UsÅ‚yszeliÅ›my o księżach popeÅ‚niajÄ…cych samobójstwa i porzucajÄ…cych stan kapÅ‚aÅ„ski. Na caÅ‚ym Å›wiecie ma miejsce masowe odejÅ›cie od wiary. To co dotychczas byÅ‚o jasno nazywane grzechem staje siÄ™ przedmiotem debaty. PÅ‚onÄ… koÅ›cioÅ‚y i katedry. TÄ™ listÄ™ moglibyÅ›my jeszcze wydÅ‚użać. Lepiej jednak zadać sobie pytanie: co możemy teraz zrobić? JesteÅ›my chrzeÅ›cijanami, ludźmi nadziei i znamy siÅ‚Ä™ modlitwy. A znakiem zwyciÄ™stwa jest dla nas Krzyż Chrystusa. Dlatego zapraszamy wszystkich na wspólnÄ… modlitwÄ™ w blasku Krzyża Chrystusowego.

Odsłony: 2092

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.