Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Dekanalny Dzień Skupienia CARITAS

5 IMG 0056W dniu 26 października 2019 roku przedstawicielki Parafialnego Zespołu Caritas (Maria Gucwa, Stanisława Gucwa, Zofia Gucwa, Halina Potępa i Maria Kierońska) uczestniczyły w dekanalnym dniu skupienia w Siemiechowie. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 10:00 różańcem. Następnie odbyła się Msza św. z homilią dekanalnego opiekuna Caritas, ks. Władysława Muchy, na co dzień proboszcza z Gródka.

Po modlitwie zebrani udali się do miejscowego Domu Kultury, gdzie gospodarze dnia skupienia przygotowali gorący posiłek, a po nim ciasto z kawą lub herbatą. W dalszej części zebrania prezesi zespołów zdali sprawozdanie z działalności za mijający rok, po czym omówiony został plan pracy na rok 2020. Spotkaniu towarzyszyła serdeczna atmosfera.

 Dekanalny Dzień Skupienia Caritas  Dekanalny Dzień Skupienia Caritas  Dekanalny Dzień Skupienia Caritas
 Dekanalny Dzień Skupienia Caritas  Dekanalny Dzień Skupienia Caritas  Dekanalny Dzień Skupienia Caritas
 Dekanalny Dzień Skupienia Caritas   

Fot. Jolanta Turska, Siemiechów

Odsłony: 1552

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2021 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.