Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Odpust ku czci św. Mikołaja

DSC 7427W ciągu roku liturgicznego każda parafia przynajmniej raz przeżywa uroczystość odpustową. W tym dniu w sposób szczególny czci się patrona parafii, czyli są to jakby imieniny parafii. W naszej wspólnocie uroczystość ku czci św. Mikołaja Biskupa – patrona parafii, przypada na dzień 6 grudnia, ale główne uroczystości odpustowe odbyły się w niedzielę, w dniu 1 grudnia 2019 r. 

 

Uroczysta koncelebrowana Msza Święta odpustowa rozpoczęła się o godz.11.00. Głównym celebransem i kaznodzieją był. ks. dr Piotr Drewniak – Diecezjalny Konserwator Zabytków, który modlił się w intencji parafian i wygłosił homilię o życiu św. Mikołaja. Eucharystię sprawował także ks. Sebastian Piech. W czytania włączyli się członkowie POAK, natomiast śpiew poprowadziła schola „Śpiewem chwalmy Pana”. Na zakończenie ks. Stanisław Wojtas, Proboszcz Parafii, podziękował wszystkim Gościom za przybycie i grupom zorganizowanym za włączenie się w organizację uroczystości.

Relacja fotograficzna - kliknij tutaj...

Odsłony: 1626

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2021 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.