Zapraszamy do Orszaku Trzech Króli

Zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na przemarsz w uroczystym Orszaku Trzech Króli. Grupy zorganizowane wyruszą z Faściszowej i Policht o godz. 945, z Wyszczekańca o godz. 1000

Zbiórka uczestników odbÄ™dzie siÄ™ przed paniÄ… Cygan o godzinie 1030. Po odczytaniu fragmentu Pisma ÅšwiÄ™tego pójdziemy do koÅ›cioÅ‚a ze Å›piewem kolÄ™d, przy akompaniamencie kapeli, w towarzystwie barwnie przebranych dzieci i dorosÅ‚ych. Uroku caÅ‚ej kolumnie bÄ™dÄ… dodawać piÄ™kne konie, bryczki i jeźdźcy. Przy koÅ›ciele na mÄ™drców bÄ™dzie oczekiwaÅ‚ ks. Proboszcz. Królowie w uroczystej procesji  wejdÄ… do Å›wiÄ…tyni, oddadzÄ… hoÅ‚d DzieciÄ…tku Jezus, a potem rozpocznie siÄ™ uroczysta suma. UdziaÅ‚em w tym wydarzeniu zamanifestujmy radość z objawienia siÄ™ Boga czÅ‚owiekowi.

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.