Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Msze święte kolędowe

09 20210108173305 IMG 9404W bieżącym roku - ze względu na trudną sytuację epidemiczną - zgodnie z decyzją ks. Biskupa Andrzeja Jeża, nie odbędzie się wizyta duszpasterska (czyli tzw. kolęda) w tradycyjnej formie. Aby jednak Boże błogosławieństwo obficie spłynęło na wszystkich Parafian, Ksiądz Proboszcz zaprasza wszystkie rodziny na Msze Święte, które sprawowane są w intencji mieszkańców poszczególnych rejonów z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, o zdrowie, pomyślność, uwolnienie od epidemii, wzajemną miłość, zrozumienie i szacunek w naszych rodzinach w całym nadchodzącym Nowym Roku.

 

Msze św. odprawiane są o godzinie 17.00 według  harmonogramu. Podczas Eucharystii Kapłan udziela błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem (lourdzkiego), a na zakończenie każdy może zabrać ze sobą przewodnik "Z kolędą w domu" i wodę święconą do pobłogosławienia swoich domów.

Fotorelacja z Mszy św. w dniu 08.12.2021 - kliknij tutaj...

Odsłony: 452

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2021 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.