Msze święte kolędowe

09 20210108173305 IMG 9404W bieżącym roku - ze względu na trudną sytuację epidemiczną - zgodnie z decyzją ks. Biskupa Andrzeja Jeża, nie odbędzie się wizyta duszpasterska (czyli tzw. kolęda) w tradycyjnej formie. Aby jednak Boże błogosławieństwo obficie spłynęło na wszystkich Parafian, Ksiądz Proboszcz zaprasza wszystkie rodziny na Msze Święte, które sprawowane są w intencji mieszkańców poszczególnych rejonów z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, o zdrowie, pomyślność, uwolnienie od epidemii, wzajemną miłość, zrozumienie i szacunek w naszych rodzinach w całym nadchodzącym Nowym Roku.

Msze Å›w. odprawiane sÄ… o godzinie 17.00 wedÅ‚ug  harmonogramu. Podczas Eucharystii KapÅ‚an udziela bÅ‚ogosÅ‚awieÅ„stwa NajÅ›wiÄ™tszym Sakramentem (lourdzkiego), a na zakoÅ„czenie każdy może zabrać ze sobÄ… przewodnik "Z kolÄ™dÄ… w domu" i wodÄ™ Å›wiÄ™conÄ… do pobÅ‚ogosÅ‚awienia swoich domów.

Fotorelacja z Mszy św. w dniu 08.12.2021 - kliknij tutaj...

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.