Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Zaproszenie na X Forum Formacyjne Moc Misji – Tajemnica Eucharystii

Biskup tarnowski Andrzej Jeż, Wydział ds. Nowej Ewangelizacji i Sekretariat V Synodu Diecezji Tarnowskiej zapraszają w dniach 29-31 stycznia na X Forum Formacyjne Moc Misji – Tajemnica Eucharystii.

Tematyka Forum nawiązuje do hasła obecnego roku duszpasterskiego – „Zgromadzeni na świętej wieczerzy” i dotyka rzeczywistości Mszy Świętej, podczas której każdy chrześcijanin odkrywa misję swojego życia, realizowaną niezależnie od podjętego powołania. Konferencje i spotkania, w których chcemy na nowo odkrywać Eucharystię, poprowadzą zaproszeni goście: ks. Wojciech Węgrzyniak, ks. Krzysztof Porosło oraz nasz biskup Andrzej Jeż. Wymownym znakiem tegorocznego Forum Formacyjnego będą święcenia biskupie ks. Artura Ważnego, który jest pomysłodawcą i inicjatorem tego cyklu wydarzeń w naszej diecezji.

 

Forum adresowane jest do wszystkich diecezjan, a szczególnie do tych, którym leży na sercu troska o Kościół i głębsza relacja z Jezusem oraz świadomość bycia chrześcijaninem – uczniem misjonarzem. Czas pandemii może być szansą duchowego spotkania, jedności, adoracji i modlitwy całej diecezji w jednym czasie, w jednym duchu.

Z powodu epidemii nie jest możliwe, aby to spotkanie odbywało się fizycznie w jednym miejscu, dlatego organizatorzy chcieliby, aby miejscem Forum był kościół parafialny i przestrzeń radiowo – internetowa.

Transmisje odbywać się będą na falach Radia RDN, przez kanał Synaj.tv na platformie YouTube (link: Kliknij tutaj...) oraz Radia internetowego Profeto.

Plan Forum

Piątek, 29.01, godz. 19:30: konferencja

ks. Wojciecha Węgrzyniaka

Radio RDN

Synaj.tv

Radio internetowe Profeto

Sobota, 30.01, godz. 19:30: konferencja ks. Krzysztofa Porosło oraz uwielbienie prowadzone przez Księdza Biskupa Artura Ważnego.

Radio RDN
retransmisja
około godz.  20.30, tylko konferencji

Synaj.tv

Radio internetowe Profeto

Niedziela, 31.01, godz. 19:30: nieszpory eucharystyczne ze słowem Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża.

Radio RDN

Synaj.tv

Radio internetowe Profeto

Odsłony: 1081

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2024 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.