Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Ważne informacje dot. nowych limitów

W związku z rosnącą ilością zachorowań na Covid – 19 zgodnie z zaleceniami władz państwowych i kościelnych zwracamy się do wiernych naszej parafii z prośbą o przestrzeganie obowiązujących zasad obostrzeń sanitarnych, dotyczących przychodzenia na nabożeństwa w maseczka, dystansu społecznego i przestrzegania limitu wiernych. Ten limit od soboty to 1 osoba na 20 m2, czyli w naszym kościele 8 osób nie licząc LSO. Ministrantów może być maksymalnie 4. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych kontroli sanepidu i policji. Wg. Władz państwowych i kościelnych całkowita odpowiedzialność w tej sprawie spada na Ks. Proboszcza.

 

Nie będzie zapowiadanych rekolekcji natomiast w Wielką Środę będzie dzień spowiedzi wielkopostnej.

 

Wszelkie informacje oraz bieżące zmiany będą podawane na bieżąco na stronie internetowej parafii.

Odsłony: 522

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2022 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.