Odpust ku czci MB Szkaplerznej

09 DSC 9517W dniu 18 lipca nasza Parafia przeżywaÅ‚a Uroczystość OdpustowÄ… ku czci NajÅ›wiÄ™tszej Maryi Panny Szkaplerznej z Góry Karmel. Odpust polega na darowaniu kar za nasze lub bliźnich - którzy odeszli do wiecznoÅ›ci - odpuszczone grzechy. Aby taki odpust zyskać, należy wypeÅ‚nić znane warunki, m.in. oczyszczenie duszy w Sakramencie Pokuty i przyjÄ™cie Komunii Å›w. W tym dniu uroczystÄ… SumÄ™ z procesjÄ… EucharystycznÄ… odprawiÅ‚ i kazania na wszystkich Mszach Å›w. wygÅ‚osiÅ‚ ks. mgr Piotr Å»aba MS, nasz Rodak. W tym dniu zostaÅ‚a poÅ›wiÄ™cona odrestaurowana chrzcielnica oraz kapliczka z figurÄ… Matki Bożej usytuowana naprzeciw plebanii.

Relacja zdjęciowa - kliknij tutaj ...

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.