Pożegnanie ks. Sebastiana Piecha

32 IMG 0874W dniu 22 sierpnia 2021 r. podczas uroczystej niedzielnej Mszy Świętej ks. Sebastian Piech oficjalnie pożegnał się z naszą wspólnotą parafialną, której służył przez trzy lata, a teraz na mocy dekretu diecezjalnego został przeniesiony do parafii Nowa Wieś.

Ksiądz Sebastian wygłosił swoje ostatnie kazanie, a po nim zwrócił się do parafian z podziękowaniem za czas posługi duszpasterskiej i prosił o pamięć oraz modlitwę w Jego intencji. Ksiądz Proboszcz Stanisław Wojtas jak również przedstawiciele parafii: dzieci, młodzież i dorośli w ciepłych słowach pożegnali księdza Sebastiana, dziękując za Jego obecność i  wyrażając nadzieję, że będzie On częstym gościem w Brzozowej. Były kwiaty i łzy wzruszenia.

Relacja fotograficzna - kliknij tutaj...

Copyright © 2021 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.