Jubileusz czterdziestolecia święceń kapłańskich Ks. Stanisława Wojtasa, Proboszcza Parafii

MG 2084"Czcigodny Księże Jubilacie! Przed czterdziestoma laty, kiedy Pan CiÄ™ powoÅ‚aÅ‚, wcale  nie ukrywaÅ‚ przed TobÄ…, że na drodze do kapÅ‚aÅ„stwa niej bÄ™dzie Å‚atwo. Lecz siÄ™ nie baÅ‚eÅ› - zaufaÅ‚eÅ› Panu. PeÅ‚nÄ… nadziejÄ…  biÅ‚o serce Twoje. DziÅ› dziÄ™kujemy- wraz z TobÄ… - Bogu  za Twoje kapÅ‚aÅ„stwo."

W dniu 23 maja minęło 40 lat od momentu święceń kapłańskich naszego Proboszcza, Księdza Stanisława Wojtasa. Z tej okazji w niedzielę, 22 maja, została odprawiona w intencji Jubilata Msza św. oraz wydany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Polichtach uroczysty obiad. W spotkaniu wzięli udział Koledzy naszego Proboszcza - Kapłani z dekanatu zakliczyńskiego, ks. Edward Marcinkiewicz - wikariusz oraz członkowie grup zorganizowanych, działających w Parafii. Cieszymy się z pięknego jubileuszu i na dalsze lata posługi kapłańskiej życzymy obfitych łask Bożych!

Relacja fotograficzna - kliknij tutaj...

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.