Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Sakrament Bierzmowania

097 Bierzmowanie 13.04.23 375Sakrament Bierzmowania jest szczególnym wylaniem Ducha Świętego, jak to, które zostało udzielone w dniu Piędziesiątnicy. Wyciska ono w duszy niezatarte znamię (charakter), przynosi wzrost łaski chrztu św., czyli: zakorzenia głębiej w synostwie Bożym, ściślej jednoczy nas z Chrystusem i Jego Kościołem; pomnaża w nas dary Ducha Świętego; udziela specjalnej mocy do wyznawania wiary chrześcijańskiej i postępowania zgodnie z nią. 

 

W dniu 13 kwietnia 2023 roku w Kościele Parafialnym w Siemiechowie przez ręce Biskupa Tarnowskiego ks. Artura Ważnego został udzielony Sakrament Bierzmowania młodzieży klas ósmych z Parafii Brzozowa, Filipowice, Janowice i Siemiechów. Gratulujemy i życzymy, aby Duch św. działał w Was i przez Was!

Relacja fotograficzna - kliknij tutaj...

Dziękujemy Pani Jolancie Turskiej za wykonanie pięknych zdjęć i udostępnienie ich.

Odsłony: 520

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2024 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.