Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

SPOTKANIE CZŁONKÓW AKCJI KATOLICKIEJ Z DEKANATU ZAKLICZYN

 
IMG 66831W dniu 22 października wspominaliśmy w Kościele Św. Jana Pawła II, papieża Polaka, patrona Akcji Katolickiej. Z tej okazji w Siemiechowie  odbyło się spotkanie członków Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej z dekanatu Zakliczyn, którzy poprowadzili uroczysty różaniec i wzięli udział we Mszy świętej. " "Św. Jan Paweł II daje nam przykład aktywności, abyśmy nie siedzieli, byśmy się ruszyli i robili coś dla Boga i bliźniego. Bądźcie aktywni, wspomagajcie swoich kapłanów, swoje parafie. Bądźcie takimi iskrami akcji, aktywności, czegoś dobrego, co się dzieje w Kościele..."- z takimi słowami  zwrócił się Asystent Dekanalny Akcji Katolickiej, ks. Bogusław Cygan w homilii skierowanej do wiernych. Po Mszy św. wszyscy udali się do Domu Kultury, gdzie przy kawie i ciastku mogli się dzielić doświadczeniami, służyć radą i inspiracją. Mamy nadzieję, że takie spotkania przejdą już do tradycji naszej organizacji. (K. Gotfryd)
 Spotkanie dekanalne Akcji katolickiej  Spotkanie dekanalne Akcji katolickiej  Spotkanie dekanalne Akcji katolickiej
 Spotkanie dekanalne Akcji katolickiej  Spotkanie dekanalne Akcji katolickiej  Spotkanie dekanalne Akcji katolickiej
 Spotkanie dekanalne Akcji katolickiej  Spotkanie dekanalne Akcji katolickiej  Spotkanie dekanalne Akcji katolickiej
 Spotkanie dekanalne Akcji katolickiej   
 
Fot. Jolanta Turska
 
Odsłony: 332

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2024 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.