Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Na drodze krzyżowej szlakiem męczeństwa bł. Karoliny

07 20231118 151549W dniu 18 listopada 2023 roku setki osób z całej Polski, od Gdańska po Zakopane, brały udział w uroczystościach ku czci błogosławionej Karoliny, która wyprasza wiele łask u Boga. W tym dniu świętowaliśmy 109 rocznicę jej śmierci. W sposób szczególny modlono się za małżeństwa i rodziny. Modlitwie przewodniczył Kustosz Sanktuarium, ks. Zbigniew Szostak.

Oprócz drogi krzyżowej w Wał-Rudzie odbyła się Msza Święta w Sanktuarium w Zabawie i spektakl muzyczny pt. „Tajemnica Śmierci”. Rozdano także pamiątkowe ryngrafy z brązu z wizerunkiem bł. Karoliny dla uczestników, którzy odbyli minimum 150 dróg krzyżowych w Wał-Rudzie.

Z naszej Parafii w nabożeństwie wzięło udział ponad 50 osób, z czego połowę stanowiły dzieci i młodzież. Organizatorem pielgrzymki był Parafialny Oddział Akcji Katolickiej. 

 Droga Krzyżowa w Wał Rudzie  Droga Krzyżowa w Wał Rudzie  Droga Krzyżowa w Wał Rudzie
 Droga Krzyżowa w Wał Rudzie  Droga Krzyżowa w Wał Rudzie  Droga Krzyżowa w Wał Rudzie
 Droga Krzyżowa w Wał Rudzie  Droga Krzyżowa w Wał Rudzie  Droga Krzyżowa w Wał Rudzie
 Droga Krzyżowa w Wał Rudzie  Droga Krzyżowa w Wał Rudzie  

Fot. K. Gotfryd

Odsłony: 313

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2024 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.