Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Podziękowanie za długoletnią pracę w Caritas

6 20240204 074115W dniu 04.02.2024 r. Ks. Proboszcz  Stanisław Wojtas w imieniu naszej wspólnoty parafialnej podziękował niektórym członkom Parafialnego Oddziału Caritas za ich długoletnią pracę. Wymieniając nazwiska: Maria Gucwa, Stanisława Gucwa, Zofia Gucwa i Maria Szczepanik, podkreślił jednak - "nie oznacza to, iż należy zakończyć dotychczasową współpracę – nadal prosimy o pełne zaangażowanie.

Przez te lata widzieliśmy te osoby przy rozdawaniu darów unijnych, rozprowadzaniu świec adwentowych i wielkanocnych, chlebków miłosierdzia i innych pracach związanych z działalnością Caritas:  wyjazdy na dni skupienia, rekolekcje, rozwożenie pomocy materialnej, towarzyszenie Księdzu w posłudze chorym. Wręczając te nieduże statuetki – dziękujemy za Wasze ogromne serca, pełne życzliwości i dobroci. Niech Wam Bóg błogosławi!"

W tym miejscu Ksiądz Proboszcz poinformował również, że na grudniowym spotkaniu została wybrana nowa Prezes Caritas, a została nią Pani Joanna Falkowska. Jej oraz wszystkim, a przede wszystkim nowym członkom Parafialnego Oddziału Caritas gratulujemy i życzymy owocnej pracy. 

 Podziękowanie za pracę w CARITAS  Podziękowanie za pracę w CARITAS  Podziękowanie za pracę w CARITAS
 Podziękowanie za pracę w CARITAS  Podziękowanie za pracę w CARITAS  Podziękowanie za pracę w CARITAS
 Podziękowanie za pracę w CARITAS   

Odsłony: 421

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2024 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.