Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Uwaga! Ważne zebranie!

W Gminie Gromnik, na zlecenie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska, Stowarzyszenie EkoMonterzy pomaga w pozyskaniu dotacji z Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze". 

Aby ułatwić mieszkańcom skorzystanie z dotacji, Stowarzyszenie w całości zajmuje się wszystkimi formalnościami i bezpłatnie pozyskuje do 136 tys. zł dla każdego domu na wymianę okien, modernizację centralnego ogrzewania i ocieplenie budynku. W skrócie, można wyremontować dom bez inwestowania własnych środków na start.W związku z tym, Stowarzyszenie zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w Brzozowej w Domu Ludowym w dniu 28.02.2024, tj. środa, o godzinie 18:30. Zapraszamy!

Odsłony: 165

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2024 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.