Rekolekcje wielkopostne

02 20180312 122310Rekolekcje wielkopostne to bardzo szczególny czas, który pozwala lepiej i głębiej przygotować się do świąt Zmartwychwstania Pańskiego, czas, który pozwala lepiej zrozumieć siebie - poskładać siebie, jak to trafnie ujął Ksiądz rekolekcjonista, o. Nataniel Marchwiany OFM - gwardian i proboszcz Parafii Matki Bożej Anielskiej, katecheta w Szkole Podstawowej w Zakliczynie, mgr teologii.

Kolejne cztery dni od 11 do 14 marca 2018 r. były owocnym czasem. Wielu naszych parafian przystąpiło do Sakramentu Pokuty i Pojednania, aby w pełni uczestniczyć w nadchodzących Świętach Wielkanocnych. Jako wspólnota parafialna dziękujemy Ojcu Rekolekcjoniście za zaangażowanie i otwartość. Relację z nauki rekolekcyjnej dla uczniów szkół podstawowych z Brzozowej i Policht można obejrzeć tutaj...

Odsłony: 2000

Copyright © 2024 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.