Posiedzenie Rady Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej

13 20181110 100840W dniu 10 listopada 2018 r., w przededniu Narodowego ÅšwiÄ™ta NiepodlegÅ‚oÅ›ci, w Tarnowie odbyÅ‚o siÄ™ uroczyste posiedzenie wszystkich Prezesów Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej z pocztami sztandarowymi. Rozpoczęła je Eucharystia  o godz. 9.00 w tarnowskiej katedrze, a przewodniczyÅ‚ jej i homiliÄ™ wygÅ‚osiÅ‚ Asystent Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej ks. dr Jan Bartoszek.

Po Mszy Świętej przeszliśmy na Plac Ofiar Katynia w Tarnowie, gdzie przy Grobie Nieznanego Żołnierza złożyliśmy wiązankę kwiatów oraz pomodliliśmy się za tych wszystkich, którzy oddali życie w walce o naszą wolność.

O godzinie 10.30 w auli Jana Pawła II przy katedrze Tarnowskiej odbyło się posiedzenie Rady Instytutu, gdzie przedstawiono sprawozdanie z działalności Akcji Katolickiej za ostatni okres oraz przyjęto plan działania na 2019 rok. (K.G.)

Posiedzenie rady Instytutu Akcji Katolickiej  Posiedzenie rady Instytutu Akcji Katolickiej  Posiedzenie rady Instytutu Akcji Katolickiej

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.