Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Różaniec w intencji małżeństw i rodzin przeżywających kryzys

kryzysParafialny Oddział Akcji Katolickiej w Parafii pw. św. Mikołaja Biskupa w Brzozowej rozpoczął realizację jednego z wniosków przyjętych przez Zespół Synodalny w naszej parafii, a mianowicie modlitwę w intencji małżeństw i rodzin przeżywających wszelkiego rodzaju kryzysy.

W związku z tym zapraszamy w każdą pierwszą środę miesiąca na pół godziny przed Mszą św. i Nowenną do MBNP na modlitwę różańcową w intencji małżeństw i rodzin. Różaniec poprzedzony jest wezwaniem modlitewnym do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Pierwsze spotkanie modlitewne, które miało miejsce w dniu 5 grudnia, zgromadziło sporą liczbę osób, co świadczy o tym, że jest taka potrzeba i wierni chętnie angażują się w tę formę pomocy osobom będącym w kryzysie.

Odsłony: 33

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2019 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.