Dekanalny opłatek Akcji Katolickiej

0001 2019Po raz pierwszy w Dekanacie Zakliczyn doszło do spotkania członków Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej podczas tzw. Opłatka dekanalnego. Najliczniejszą grupą byli, oczywiście członkowie POAK w Brzozowej, ale miło nam było gościć delegatów z POAK w Janowicach i Siemiechowie.

Koronka do Bożego Miłosierdzia, Msza św. odprawiona przez Asystenta Diecezjalnego ks. dra Jana Bartoszka z jego homilią , spotkanie w Domu Ludowym, a tam składanie życzeń, łamanie opłatkiem, podziękowania za wieloletnia pracę w POAK w Brzozowej - tak można w skrócie streścić przebieg Opłatka.

Więcej informacji na stronie internetowej parafii oraz AK Diecezji Tarnowskiej - zobacz...

Copyright © 2022 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.