Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Rekolekcje dla członków Akcji Katolickiej

53820948 445169749357011 6241409761166753792 nPęd życia, zabieganie, codzienny pośpiech – tak można scharakteryzować życie współczesnego człowieka. Dlatego warto, zwłaszcza w okresie Wielkiego Postu, zatrzymać się na chwilę i zastanowić nad tym, co tak naprawdę w życiu jest ważne, jakie relacje łączą nas z Bogiem, drugim człowiekiem, wreszcie z samym sobą. Szczególnie powinni o to zadbać członkowie ruchów i stowarzyszeń kościelnych, korzystając z rekolekcji.

A takie odbyły się już na początki Wielkiego Postu, w dniach 8-10 marca 2019 roku w Starym Sączu i Ciężkowicach. W Diecezjalnym Centrum Pielgrzymowania "Opoka" spotkali się Liderzy Akcji Katolickiej m.in. z archidiecezji krakowskiej, przemyskiej i lubelskiej. „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze Akcji Katolickiej” - takie było hasło konferencji, które wygłosił ks. Jan Bartoszek, asystent kościelny Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej.
Przyjazd członków zarządów AK z poszczególnych diecezji był dobrą okazją do wymiany doświadczeń. W sobotę z uczestnikami spotkał się biskup tarnowski Andrzej Jeż.
Naszą parafię reprezentowała prezes POAK, Krystyna Gotfryd.

Pełna relacja z rekolekcji dla liderów Akcji Katolickiej - zobacz...

W tym samym czasie, od piątku do niedzieli, w Domu Rekolekcyjnym w Ciężkowicach trwały rekolekcje dla członków Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej. Konferencje głosił ks. Ireneusz Stolarczyk, prof. UPJPII, a ich tematyka dotyczyła miłosierdzia i miłości. POAK w Brzozowej reprezentowali Jadwiga i Józef Słowek.

Pełna relacja z rekolekcji dla członków Akcji Katolickiej - zobacz...

 

 Rekolekcje Akcji Katolickiej  Rekolekcje Akcji Katolickiej  Rekolekcje Akcji Katolickiej
 Rekolekcje Akcji Katolickiej  Rekolekcje Akcji Katolickiej  Rekolekcje Akcji Katolickiej
 Rekolekcje Akcji Katolickiej   

Odsłony: 454

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2022 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.