Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Modlimy się za kapłanów

modlitwaW dniu 6 kwietnia 2019 roku odbyło się posiedzeniu Rady Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej, w którym wzięli udział wszyscy prezesi POAK-ów. Wtedy podjęto decyzję, że począwszy od Wielkiego Czwartku, który jest dniem ustanowienia przez Jezusa Chrystusa Eucharystii i sakramentu święceń, członkowie Akcji Katolickiej w Diecezji Tarnowskiej rozpoczną wspólną modlitwę za wszystkich kapłanów naszej diecezji. Więcej na ten temat: http://www.ak.diecezja.tarnow.pl/?p=7379

 

Każdy otrzyma tekst modlitwy wraz z imieniem i nazwiskiem kapłana, którego będzie polecał Bogu od Wielkiego Czwartku 18 kwietnia 2019 roku do 18 maja 2019 roku. Zwieńczeniem tej modlitwy będzie spotkanie członków Akcji Katolickiej z biskupem Andrzejem Jeżem oraz księżmi asystentami przy ołtarzu papieskim w Starym Sączu. Wtedy też rozpocznie się peregrynacja relikwii i obrazu Świętego Jana Pawła II po parafialnych oddziałach Akcji Katolickiej.

Zebranie POAK w Brzozowej odbyło się dnia 13 kwietnia 2019 roku. Każdy z obecnych (i nieobecnych) członków otrzymał tekst modlitwy za wybranego kapłana. Omówiono również organizację wyjazdu do kina na film "Miłość i Miłosierdzie" (17.04) oraz na międzydiecezjalne spotkanie członków Akcji Katolickiej w Starym Saczu (18.05). 

Odsłony: 410

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2022 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.