Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

Sierpień i wrzesień 2020 w POAK w Brzozowej

16 DSC 8676Już po raz trzeci w Uroczystość Wniebowzięcia NMP w dniu 15 sierpnia 2020 roku członkowie naszego Oddziału rozprowadzali po Mszach św. poświęcone małe bukieciki z ziół i kwiatów. Stanowiły one pamiątkę święta i jednocześnie ofiarowane były w zamian za dobrowolny datek na chorych w parafii.

Z kolei 8 września 2020 w Święto Narodzenia NMP głównej patronki naszej diecezji świętowaliśmy jubileusz 25-lecia Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej na szczeblu parafialnym. Świętowanie rozpoczęliśmy Eucharystią, w czasie której po Komunii św. zawierzyliśmy Akcję Katolicką – członków, asystentów każdego szczebla - Matce Bożej. Po nabożeństwie otrzymaliśmy pamiątkowe jubileuszowe obrazki  z podobizną Jana Pawła II i uwieczniliśmy ten fakt wspólnym zdjęciem.

Rozdawanie bukietów - kliknij tutaj ...

Jubileusz 25-lecia POAK - kliknij tutaj ...

Odsłony: 216

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2022 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.