Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

ŚWIĘTO MATKI BOSKIEJ ZIELNEJ

04 DSC 0459Stało się już tradycją, że w naszej Parafii w dniu 15 sierpnia, czyli w Święto Matki Boskiej Zielnej, członkowie POAK rozdają poświęcone bukieciki z ziół i kwiatów. Zebrane przy tej okazji datki przekazane są na potrzeby chorych w naszej wspólnocie. Również w tym dniu przyniesione zostały do kościoła wieńce dożynkowe - jako dziękczynienie za plony.
Relacja fotograficzna - kliknij tutaj...
Odsłony: 48

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2022 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.