XI Niedziela Zwykła RB -17.06.2018

Moi Drodzy! Przeżywamy rok duszpasterski pod hasłem „Jesteśmy napeł­nieni Duchem Świętym". Aby lepiej zrozumieć rolę Ducha Świętego w naszym życiu, naukę o Jego siedmiu darach, które otrzymaliśmy w sakramencie bierzmowania, otwórzmy nasze umysły i serca na Jego działanie. Przeżywamy dzisiaj także Diecezjalne Święto Rodziny. Rodzina jest wspólnotą życia, w której uczymy się relacji do Boga, do siebie nawzajem i do społeczeństwa. W pierwszym roku Synodu naszej diecezji, pragniemy szczególnie zwrócić się ku rodzinie. Jednym z akcentów podkreślających wartość i piękno małżeństwa i rodziny jest Diecezjalne Święto Rodziny, którego główne obchody będziemy przeżywać na starosądeckich Błoniach. Rozpoczęcie o godz. 11.00 od uroczystej Eucharystii.

1. W dzisiejszą niedzielę, Diecezjalne Święto Rodziny, Msze św. będą o godz.7.00, 9.00 i o godz.11.00.
  2. Przed nabożeństwami codziennie okazja do spowiedzi dla wszystkich dzieci i młodzieży i (innych chętnych), aby w łasce uświęcającej rozpocząć czas wakacyjny.
  3. W środę, o godz. 18.00 Msza św., Nowenna do MBNP. Spowiedź od godz. 17.00.
  4. W czwartek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
  5. W piątek, o godz. 8.00 Uroczysta Msza św. w czasie której będzie zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla wszystkich dzieci ze Szkół z Brzozowej i Policht wraz z Rodzicami, Dyrekcją i Gronem Pedagogicznym.
  6. W sobotę, Msza św. o godz. 7.30.
  7. W następną niedzielę, przeżywać będziemy tzw. „Niedzielę Synodalną”. Msze św. o godz. 7.00; 9.00 i 11.00. Składka na każdej Mszy św. to tzw. Składka inwestycyjna, bowiem jest to ostatnia niedziela miesiąca czerwca. Bardzo proszę o ofiarność na ten cel.
  8. Do sprzątania kościoła na niedzielę i wykoszenia trawy bardzo serdecznie proszę, P: Barbarę Bartosik, Iwonę Kolano, Zuzannę Piórkowską i Florentynę Buratowską.

Msze św. od 17 do 24. 06. 2018 r.

Nie.     7.00   + Adolfa, Piotra i Annę Legutko

9.00   + Władysławy 8 R+ i Jadwigi 26 R+ Wójcik

11.00   1. + Juliana Wójcika od córki Barbary z mężem, wnuczki Anety z mężem i Partycji,

wnuczki Eweliny z mężem, Adrianną i Karolkiem