XIII Niedziela Zwykła R. B. - 01. 07. 2018 r.

Moi Drodzy! Z wiarą i pokorą stajemy przed ołtarzem Pańskim, aby złożyć Bogu niedzielną ofiarę Ciała i Krwi naszego Pana, Jezusa Chrystusa. Pamiętając o tym, że jesteśmy grzesznikami, naj­pierw pragniemy ukorzyć się przed Boskim Majestatem i pro­sić o przebaczenie naszych grzechów, abyśmy z czystym ser­cem mogli uczestniczyć w tej najświętszej Eucharystii i adoracji Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca lipca.

1. W dzisiejszą niedzielę pierwszą miesiąca, adoracyjną, stanową ze zmianą tajemnic różańcowych: Prymaria o godz. 7.00 (po niej zmiana tajemnic różańcowych dla matek i niewiast), Wotywa o godz. 9.00, i Suma o godz.11.00 (po niej, zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i mężczyzn).
  2. Jutro, w poniedziałek, Święto NMP Tuchowskiej. Trwa Odpust Tuchowski.
  3. We wtorek, święto św. Tomasza Apostoła.
  4. W środę o godz. 18.00 Nowenna do MBNP i Msza św. Od godz. 17.00 okazja do spowiedzi św. dla dzieci, młodzieży i wszystkich chętnych przed pierwszym piątkiem miesiąca.
  5. W czwartek, pierwszy miesiąca, modlimy się o świętość powołanych i o nowe powołania do służby Bożej w Kościele.
  6. W piątek, pierwszy miesiąca, we wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy - Patronalne święto Apostolstwa Chorych. O godz. 18.00 Msza św., nabożeństwo pierwszo-piątkowe, misyjne, ze zmianą tajemnic różańca misyjnego dzieci i młodzieży należących do PDMD (zapraszam wszystkie róże w całości na czele z zelatorami), zmianą stacji Żywych Dróg Krzyżowych, i zbiórką ofiar na misje. Okazja do spowiedzi św. od godz.17.00.
  7. W sobotę, pierwszą miesiąca o godz. 7.00 Godzinki do MB, Różaniec przy wystawionym Najświętszym Sakramentem, Msza św. i rozważanie różańcowe.
  8. W następną niedzielę: Prymaria o godz. 7.00, Wotywa o godz. 9.00, i Suma o godz.11.00.
  9. Do sprzątania Kościoła na niedzielę bardzo serdecznie proszę, Panie Halinę Wójcik i Danutę Cieśla.
  10. Kamil Kasprzyk to 17- letni chłopiec z Faściszowej. Jest chory na ostrą białaczkę limfoblastyczną, która zaatakowała go po raz trzeci. Leczenie jest niezwykle kosztowne, dwie niezbędne kuracje kosztują prawie 580.000 zł. Dzisiaj o godz. 14-tej na zakliczyńskim "Orliku" rozpocznie się Koncert dla Kamila. Zagra wiele zespołów, odbędą się zabawy fantowe i wiele innych atrakcji. Wszystkie pieniądze zabrane podczas koncertu zostaną przeznaczone na leczenie. Serdecznie zapraszam. RAZEM MOŻEMY WIELE.

Msze św. od 01. do 08. 2018 r.

Nie.     7.00   + Jerzego DziÄ™cioÅ‚owskiego

9.00   W int. P. Jana Bartosika z okazji Imienin

11.00   + Marii Wójcik z int. Syna WÅ‚adysÅ‚awa i synowej Jadwigi z wnukami Piotrem, Tadeuszem, KingÄ… i JoannÄ…

Pon.   7.30    W int. uczestników pogrzebu Å›p. Marii Wójcik z int. Rodziny

+ Zofii Wójcik z int. Krystyny i Jana Sikorskich (Ks. Piotr)

+ Janiny i WÅ‚adysÅ‚awa Wojtas   (ks. Zbigniew)

W int. Antoniego i Jego Rodziny  (O. Ryszard)

Wto.   7.30    + Edwarda Bartosika 6 R+

W int. Piotra i Jego Rodziny  (ks. Piotr)

+ Zofii Wójcik z int. ZakÅ‚adu Pogrzebowego Jasica  (O. Ryszard)

Åšro.  18.00   + Józefa, Anny NicpoÅ„, Juliana, StanisÅ‚awy Nadolnik i StanisÅ‚awy Czajka

W int. Parafian   (Ks. Piotr)

+ Zofii Wójcik z int. nauczycieli SzkoÅ‚y Podstawowej w Kowalowej (ks. Zbigniew)

+  Zofii Wójcik z int. CieÅ›lów i Wójcików (O. Ryszard)

Czw.  7.30   + Anny 3 R+ i Ludwika 23 R+ Pazgan i zmarÅ‚ych z Rodziny

+ Zofii Wójcik z int.  MichaÅ‚a Jasnochy z RodzinÄ… (ks. Piotr)

+ Zofii Wójcik z int.  MieczysÅ‚awa Jasnochy z RodzinÄ… (O. Ryszard)

PiÄ….  18.00  + Marii Wójcik

+ Zofii Wójcik z int. Anny i Leszka Sikorskich z Ryglic (Ks. Piotr)

+ Zofii Wójcik z int. Lucjana i Danuty Sikorskich  z Ryglic (ks. Zbigniew)

+ Zofii Wójcik z int. sÄ…siadów CieÅ›lów (O. Ryszard)

Sob.  7.30  + Marii Wójcik

W pewnej intencji (O. Ryszard)

Nie.     7.00  O szczęśliwe rozwiÄ…zanie dla Magdaleny

9.00  + BolesÅ‚awa WÅ‚udyki 7 R+

11.00  W int. Zofii i Grzegorza z okazji 45 rocznicy Å›lubu

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.