XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 16. 09. 2018

1) W dzisiejszą niedzielę, Msze św. będą o godz. 7.00, 9.00 i 11.00. (Odpust w Janowicach). Przypominamy dzisiaj o ważnym zebraniu wiejskim o godz. 12.00 w Domu Ludowym w Brzozowej.

2) We wtorek, Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, Patrona Polski, zarazem Patronalne święto młodzieży polskiej. W ten dzień obchodzi Imieniny m.in. Biskup Stanisław Salaterski - Biskup Pomocniczy naszej Diecezji. Wszystkim solenizantkom i solenizantom dużo bł. Bożego.

3) Kalendarz liturgiczny

Środa – o godz. 17.00 Nowenna do MBNP i Msza św.

Czwartek –św. Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasanga i Towarzyszy męczenników, wspomnienie

Sobota – Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, święto. Msza św. o 7.30.

6) W następną niedzielę, wspomnienie św. Ojca Pio, zakonnika, Diecezjalny Dzień Modlitw o Trzeźwość, Msze św.: o godz. 7.00; 9.00 i Suma o 11.00.

7) Do sprzątania kościoła na niedzielę bardzo serdecznie proszę P: Beatę Barnaś i Halinę Potępa.

8) W tym tygodniu bardzo serdecznie proszę o dokończenie akcji: „Zboże na WSD w Tarnowie”. Bóg zapłać wszystkim mieszkańcom Policht za piękną ofiarę zboża i pieniędzy na ten cel. Bóg zapłać rejonom P. Małgorzaty Słowińskiej, Mariana Sochy, Floriana Wróbla i Podlesiu P. Sebastianowi Knapikowi

9) Zachęcamy do lektury Prasy katolickiej.

Ogłoszenie Wójta

Wójt Gminy Gromnik zaprasza mieszkańców, dnia 19 września 2018 r. na godzinę 1400 do Gminnego Ośrodka Kultury w Gromniku na spotkanie informacyjne dotyczące zarządzania odnawialnymi źródłami energii.

10) Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.

Intencje Mszy Świętych

17.09 – 23.09.2018 r.

+ Heleny, Stefanii i Michała Mrozik z int. wnuków z Ptaszkowej

+ Stefanii 24 R+, Piotra 46 R+, Agnieszki, Teodora, Ireneusza Osysko