XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA - 04. 11. 2018

1) Msze św. dzisiaj w następującym porządku: o godz. 7.00, 9.00, 11.00.

Dzisiaj w Zakliczynie i Łowczówku wielkie uroczystości niepodległościowe z udziałem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Szczegóły w gablocie i na stronie internetowej.

2) Jutro, we wtorek, środę i czwartek o godz. 16.30 Różaniec z Wypominkami i Msza św.

3) W środę, Nowenna do MBNP, Różaniec z wypominkami i Msza św. o godz. 16.30.

4) W czwartek, o godz. 16.30 na zakończenie Oktawy Modlitw za zmarłych zapraszamy młodzież klas VIII i III Gimnazjum wraz z Rodzicami na comiesięczne nabożeństwo przygotowując do Sakramentu Bierzmowania.

5) W piątek, Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, Matki i Głowy wszystkich kościołów Miasta i Świata. Codziennie przez cały listopad po Mszy św. wypominki i dziesiątek różańca.

6) W sobotę, wspomnienie Św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. Msza św. o godz. 7.30.

7) W następną niedzielę, 11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości, dziękujemy Bogu za to, że przed 100 laty (1918r.)  przywrócił do życia wolną Polskę. Zapraszamy do udziału we Mszy św. i modlitwę za Ojczyznę. Zachęcamy do wywieszenia flag narodowych.

Msze św. będą: 7.00, 9.00,11.00.

W przyszłą niedzielę, będziemy przeżywać także X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, pod hasłem „Pomoc chrześcijanom w Pakistanie”. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Kościół Prześladowany.

8) Składamy serdeczne Bóg zapłać Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury w Gromniku Panu Bogdanowi Wójcikowi oraz naszemu radnemu Panu Wojciechowi Żabie za ofiarowanie sprzętu nagłośnieniowego dla naszej Parafialnej Scholii.

9)Zapraszamy wszystkich młodych (od klasy 6) na spotkania grypy młodzieżowej w naszej parafii. Spotkania odbywają się w sobotę o godzinie 9.00 w sali obok Plebani.

10) Do sprzątania kościoła bardzo serdecznie proszę, P: Joanna Falkowska i Maria Żaba.

Intencje Mszy Świętych

+ Edwarda Knapika z int. teściów

+ Jana, Zofii, Stanisława, Marii Budzyn i Marii Mosio

+ Walerii Majka 5 R+ i Zygmunta