II NIEDZIELA ADWENTU - 09.12. 2018

1) W dzisiejsza niedzielę Msze św. o godz. 7.00,  9.00  i o godz.11.00.

Tradycyjnie w dzisiejszą niedzielę (II Adwentu) przypada już po raz 19: „Dzień modlitw za Kościół katolicki na Wschodzie. Po Mszach św. ogólnopolska zbiórka do puszek na ten cel.

W dzisiejszą niedzielę także (jak to było zapowiadane)  przy Kościele, Szkolne Koło PCK  ze Szkoły Podstawowej w Brzozowej, organizuje kiermasz  z różnymi  ozdobami świątecznymi i choinkowymi, wykonanymi przez uczniów i rodziców. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na pomoc  najbiedniejszym dzieciom z krajów misyjnych. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję, wspólnie pomożemy w budowie studni misyjnych.  Za każdy rodzaj wsparcia serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Dzisiaj obchodzi swoje Imieniny m. in. Ks. Biskup Wiesław Lechowicz - składamy życzenia i modlimy się za nich.

2) Codziennie Msza św. roratnia o godz. 7.00.

3) W środę, o godz. 16.00 Nowenna do MBNP i Msza św.

Po Mszy św. na plebanii spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.

4) W czwartek, wspomnienie św. Łucji i Dzień Modlitw za ofiary stanu wojennego.

5) W piątek, wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła.

6) W sobotę, Msza św. o godz. 7.30.

7) W następną niedzielę, trzecią Adwentu - Gaudete, Msze św. o godz. 7.00,  9.00  i o godz.11.00. Rozpoczyna się Nowenna do Dzieciątka Jezus.

8) Do sprzątania kościoła na niedzielę, bardzo serdecznie proszę, P: Grażyna Sosfa i Maria Gniadek.

9) Chcemy poinformować, że w naszym Dekanacie Zakliczyńskim trwa Wizytacja Biskupia poszczególnych Parafii. W naszej Parafii wizytacja taka będzie miała miejsce w niedziele 31 marca 2019r. i będzie przeprowadzona przez ks. Biskupa Stanisława Salaterskiego. Zostanie ona poprzedzona tygodniowymi misjami parafialnymi. Ks. Misjonarz już dzisiaj prosi o modlitwę codzienną o owoce tych misji, dlatego codziennie na zakończenie Mszy św. będziemy odmawiali specjalna modlitwę.

Intencje Mszy Świętych

O zdrowie dla Janiny