VII NIEDZIELA ZWYKŁA - 24. 02. 2019

1) W dzisiejszą  niedzielę, dalszy ciąg 40 godz. nabożeństwa, przygotowującego nas do zbliżającego się czasu Wielkiego Postu.

Msza Św. o godz.7.00, a po niej adoracja prywatna do godz. 9.00. O godz. 9.00 Msza Św. i prywatna do godz.11.00, zaś o godz. 11.00 ostatnia Msza Św. przed nią błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem, (Na adorację prywatną uczestników Mszy św. o 11.00 zapraszamy przynajmniej pół godziny wcześniej).

2) W środę o godz. 16.00 Nowenna do MBNP i Msza św.

Po Nabożeństwie spotkanie dla klas III z Policht i Brzozowej wraz z Rodzicami w ramach przygotowania do I Komunii św.

Od godziny 15.00 okazja do Spowiedzi św. przed pierwszym piątkiem miesiąca marca.

Po nabożeństwie spotkanie członków AK na plebanii. Obecność obowiązkowa.

W czwartek, 28 lutego, aby podtrzymać tradycję „tłustego czwartku” Koło Gospodyń Wiejskich organizuje Babski Comber w Domu Ludowym w Brzozowej. Wszystkich chętnych bardzo serdecznie zapraszamy na coś słodkiego o godz. 17.00.

3) W piątek, pierwszy miesiąca, Msza św. o godz. 16.00 - a potem nabożeństwo pierwszo - piątkowo -  misyjne, zmiana tajemnic różańcowych dla dzieci należących do PDMD, zmiana stacji Żywych Dróg Krzyżowych; będzie to zarazem obowiązkowe spotkanie dla klasy VIII Szkoły Podstawowej i klasy III Gimnazjum wraz z Rodzicami przed Sakramentem Bierzmowania, który będzie udzielony w naszej Parafii  31 marca 2019 r. (w niedzielę ) przez ks. Biskupa Stanisława Salaterskiego w ramach wizytacji kanonicznej naszej Parafii.

Okazja do Spowiedzi św. od godz. 15.00.

Wyjazd do chorych od godz. 8.30. Prosimy o pojazd.

4) W sobotę, pierwszą miesiąca o godz. 7.00 Godzinki ku czci NMP, różaniec przy wystawionym Najświętszym Sakramentem, rozważanie różańcowe i Msza św.

5) W następną niedzielę, pierwszą miesiąca, stanową adoracyjną - zakończenie 40 - godzinnego nabożeństwa.

Msze Św. o godz.7.00 a po niej adoracja wspólna i prywatna do Mszy św. o godz. 9.00. (zmiana tajemnic różańcowych dla matek i niewiast). Po Mszy św. o godz. 9.00 znów adoracja wspólna i prywatna do godz. 11.00. O godz.11.00 adoracja wspólna i zakończenie adoracji uroczystym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem a następnie Msza Święta. (zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i mężczyzn).   (Na adorację prywatną uczestników Sumy zapraszam przynajmniej pół godziny wcześniej).

Składka z następnej niedzieli przeznaczona będzie na koszty związane z ogrzewaniem i oświetleniem naszego kościoła. (jest to jedyna składka na ten cel na cały rok).

6) Do sprzątania kościoła na niedzielę bardzo serdecznie proszę: P. Małgorzatę Gucwa i Irenę Skałoń.

Intencje Mszy Świętych

+ Grzegorza Wójcika 8 R+ i Heleny