II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 17. 03. 2019

1) W dzisiejszą niedzielę: Prymaria o godz. 7.30; Suma o godz. 11.00  i o godz.15.00 Gorzkie Żale, kazanie pasyjne i Msza św.

Po Mszach św. (tradycyjnie II Niedzielę Wielkiego Postu) zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Dzieła Pomocy Misjom - Ad Gentes.

2) W wtorek uroczystość św. Józefa

3) W środę, o godz. 16.00 Nowenna do MBNP i Msza św.

4) W piątek, o godz. 16.00 Droga Krzyżowa, a następnie Msza św.

5) W sobotę o godz. 17.00 Msza św. na rozpoczęcie misji Parafialnych, które w naszej Parafii wygłosi O. mgr Damian Bieńkowski - franciszkanin z Dursztyna pod hasłem: „W mocy Ducha Świętego”.

Informacje są na plakatach, na stronie internetowej i będą sukcesywnie przypominane.

PROGRAM MISJI PARAFIALNYCH: zobacz...

6) W następną niedzielę trzecią Wielkiego Postu w czas misji:  Msza św. o godz. 7.00; po niej nauka stanowa dla wszystkich matek i niewiast;  o godz. 9.30 Msza św. i nauka stanowa dla młodzieży; Suma o godz. 11.00, zaś  o godz.15.00 Gorzkie Żale, kazanie pasyjne i Msza św., a po niej nauka stanowa dla wszystkich ojców i mężczyzn.

Przypominamy wszystkim kandydatom do Bierzmowania o obowiązkowym uczestnictwie w misjach Parafialnych.

Próby i bezpośrednie przygotowanie do tego Sakramentu będą od czwartku.

7) Do sprzątania kościoła na niedzielę serdecznie proszę, P: Krystynę Gaj i Krzysztofa Gawlika.

8) Referat Misyjny Diecezji Tarnowskiej składa serdeczne Bóg zapłać członkiniom Róży P. Jadwigi Ozga z ofiarę na PDRW.

W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb śp. Władysława Jakubiec - polećmy jeszcze Jego duszę Bożemu Miłosierdziu.

Intencje Mszy Świętych

+ Stefanii, Michała, Leszka, Władysława, Wiesława i Stanisława Mrozik

+ Stefanii Mrozik 30 R+, oraz Michała Mrozika

+ Stefanii, Józefa Magiery, syna Adama