Logo

ogloszenia300x100

fotogaleria300x100

par zesp synod300x100

kontakt300x100

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 31. 03. 2019

 1)Dzisiejsza niedziela - to także  niedziela synodalna, która jako temat proponuje nam zagadnienie Rodzina a media masowe. Z racji ostatniej niedzieli miesiąca dzisiaj tzw. Składka inwestycyjna. Bóg zapłać za Waszą ofiarność.

2) We wtorek przypada 14 rocznica śmierci św. Jana Pawła II.

3) W środę ze względu na spowiedź św. w Dekanacie, Nowenna do MBNP i Msza św. o godz. 7.00.

4) W czwartek, pierwszy miesiąca modlimy się za powołanych do służby Bożej w Kościele i o nowe powołania.

5) W piątek, pierwszy miesiąca o godz.16.00 Droga Krzyżowa, a następnie Msza św., zaś po niej  nabożeństwo pierwszo-piątkowe połączone z misyjnym, zmianą tajemnic różańcowych należących do PDMD, zmianą Stacji Żywych Dróg Krzyżowych i zbiórka ofiar na  kwiaty do Bożego Grobu.

6) W sobotę pierwszą miesiąca o godz. 7.00 Godzinki do NMP, cząstka Różańca św. przy wystawionym Najświętszym Sakramencie, rozważanie jednej z tajemnic różańcowych i Msza św.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie pół godziny przed nabożeństwami.

7) W następną niedzielę, pierwszą  miesiąca, adoracyjną, stanową ze zmianą tajemnic różańcowych:  Prymaria o godz. 7.30 (po niej zmiana tajemnic różańcowych dla matek i niewiast); Suma o godz. 11.00 (po niej zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i mężczyzn);  i o godz.15.00 Gorzkie Żale, kazanie pasyjne i Msza św.

8) Do sprzątania kościoła na niedzielę serdecznie proszę, P: Mariana Oczkowskiego i Kazimierę Wantuch.

9) Szkolne Koło Wolontariatu działającego przy Szkole Podstawowej w Zakliczynie po raz kolejny zaprasza do udziału w akcji charytatywnej i wsparcia Tarnowskiego Hospicjum im. bł. Fryderyka Ozanama. W Wielkim Poście chrześcijanie są zapraszani do realizowania czynów miłosierdzia, w tym także do jałmużny. Niech ten dar serca dla potrzebujących stanie się wymiernym znakiem naszej przynależności do wspólnoty żywego Kościoła. Wolontariusze odwdzięczą się kwiatem żonkila dla każdego darczyńcy. Zbiórka odbędzie się w następną niedzielę 7 kwietnia po Mszach świętych. Bóg zapłać.

 

 

Intencje Mszy Świętych

 

1.04 – 7.04.2019

 

Poniedziałek

7.00

I.

+ Wiesława Mrozik z int. Rodziny z Wrocławia

 

II.

+ Barbarę i Józefa Jarosz

Wtorek

7.00

I.

+ Wiesława Mrozik z int. koleżanki Barbary

 

II.

+ Marcina Sowę

Środa

7.00

I.

+ Wiesława Mrozik z int. koleżanek Barbary

 

II.

+ Władysławy, Jana i Jarosława Kowalczyk

Czwartek

7.00

I.

+ Wiesława Mrozika z int. kolegi Józefa Osysko

 

II.

+ Mariana 21 R+, Anny, Bolesława, Doroty i Eugeniusza Potępy

Piątek

16.00

I.

+ Wiesława Mrozika z int. Klubu Seniora w Gromniku

 

II.

+ Zofii, Władysława Kwiek, Franciszka, Rozalii Wróbel

Sobota

7.30

I.

+ Kazimiery Cieśla 3 R+

 

II.

+ Edwarda Knapika z okazji Imienin i zmarłych braci

Niedziela

7.00

I.

+ Marii Muller

 

 

II.

+ Bronisława Gniadka 49 R+

 

11.00

I.

+ Stanisława, Zofii i Edwarda Maniak

 

 

II.

+ Aleksandry i Stanisława Zygadło w R+ z int. dzieci

15.00

 

W intencji Parafian

Odsłony: 199

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowany

Copyright © 2019 Parafia pw. św Mikołaja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.