UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 21. 04. 2019

1) Dzisiaj Msze św. w następującym porządku: o godz. 7.00;9.00, oraz 11.00.

2) Jutro w PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 11.00.

Składka w dniu jutrzejszym przeznaczona jest na KUL i UPJPII w Krakowie i Tarnowie.  Bardzo proszę o ofiarność na ten cel.

Starajmy się te dni świąteczne i dni Oktawy Zmartwychwstania przeżyć w radości rodzinnej, nie zapominając, że najważniejszym  Gościem jest Zmartwychwstały Chrystus w naszych duszach.

3) W środę o godz. 17.00 Nowenna do MBNP, a następnie  Msza św.

4) W sobotę, Msza św. o godz. 7.30.

5) W następną niedzielę, Synodalną, Niedzielę Białą, Miłosierdzia Bożego rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia, Diecezjalny Dzień Caritas.

Msze Św. o godz. 7.00; 9.00 11.00.

Po Mszach św. zbiórka do puszek na Caritas Diecezji Tarnowskiej.

6) Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do pobożnego i świętego przeżycia Wielkiego Tygodnia pomagając w porządkowaniu i dekoracji naszego kościoła. Niech Zmartwychwstały Chrystus wynagradza obfitymi łaskami: Ks. Sebastianowi, Panu Szafarzowi, Pani Ludmile Wójcik, Akcji Katolickiej, Radzie  Parafialnej, Służbie liturgicznej Ołtarza, Caritasowi, Margaretkom, Panu Organiście, Ochotniczej Straży Pożarnej - dzieciom, młodzieży i dorosłym - za ich piękną i ofiarną służbę; wszystkim sprzątającym, składającym Ofiary na kwiaty do Grobu. Bóg zapłać wszystkim, którzy tak pięknie zaangażowali się w procesję rezurekcyjną niosąc, figury, feretrony i inne znaki chwały Chrystusa Zmartwychwstałego.

7) Do sprzątania kościoła bardzo serdecznie na niedzielę proszę, P.: Antoniego Drogosia, Marię Gucwa i Agatę Osysko.

Przez kilka niedziel nie kupujemy nowych kwiatów (gdyż kościół będzie udekorowany kwiatami z Grobu Pana Jezusa - bardzo proszę o szanowanie tych kwiatów i dbanie o nie. (Podlewanie - 1 osoba). Ofiary z tej okazji proszę składać do Pani Ludmiły.

8) Bóg zapłać za Waszą ofiarę na chorych w Parafii składaną do puszki przed ołtarzem wraz z Kołem Gospodyń w kwocie razem 910 zł. Ofiary te rozdano chorym.

Intencje Mszy Świętych

22.04 – 28.04.2019

I.

O zdrowie, bł. Boże, opiekę NMP z okazji Imienin i kolejnej rocznicy ślubu dla Wojciecha i Aliny Żaba