IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 12.05.2019

1) Dzisiaj Msze św.: Prymaria o godz. 7.00; Wotywa o godz. 9.00 i Suma o godz.10.30, w czasie której dzieci klasy trzeciej ze Szkoły Podstawowej z Brzozowej i Policht w liczbie 11 przeżywać będą Uroczystość Pierwszej Komunii św.

Dzieci od jutra będą przeżywać tzw. Biały Tydzień.

2) We wtorek, Święto św. Macieja Apostoła.

3) W środę o godz. 17.00 Msza św. i nabożeństwo majowe połączone z Nowenną do MBNP.

Po nabożeństwie na plebanii spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.

4) W czwartek, Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, Patrona Polski.

W ten dzień Imieniny obchodzi nasz ks. Biskup Ordynariusz Andrzej Jeż - pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

5) W piątek od godz. 16.00 okazja do spowiedzi dla klasy IV.

Po nabożeństwie próba przed Rocznicą Komunii św.

6) W sobotę o  godz. 7.30 Msza św. i nabożeństwo majowe.

7) W następną niedzielę: Prymaria o godz. 7.00, Wotywa o godz. 9.00 i Suma o godz. 11.00, w czasie której dzieci klasy IV będą przeżywać Rocznicę swojej Pierwszej Komunii św.

8) Do sprzątania kościoła na następną niedzielę bardzo serdecznie prosimy rodziców klasy IV.

9) Rozpoczęły się zapisy na oazy wakacyjne Ruchu Światło-Życie. Szczegóły na stronie internetowej Parafii i u Ks. Sebastiana.

10) Składamy serdeczne Bóg zapłać, Rodzicom klas III za zakup nowych świec na ołtarz główny.

11) Informujemy, że wyjazd w najbliższą sobotę, 18 maja, na pielgrzymkę do Starego Sącza o godz. 8.15 z parkingu przy kościele. Koszt 15 zł. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy!

12) 1 czerwca na Polach Lednickich odbędzie się kolejne spotkanie młodzieży, czyli Lednica 2019. Hasło tegorocznego Spotkania Młodych brzmi: „Wiesz, że cię kocham”.

Wyjazd dla młodzieży z dekanatu zakliczyńskiego będzie w nocy z 31 maja na 1 czerwca 2019r. o godzinie 2:00. Zbiórka o godzinie 1:45 na parkingu przy kościele św. Idziego w Zakliczynie. Koszt wyjazdu 100 złotych. Zapisy do 25 maja. Zapisy w kancelarii w parafii św. Idziego w Zakliczynie.

Intencje Mszy Świętych

13.05 – 19.05.2019

+ Marii Zygadło

+ Jana Sochy z int. prawnuka Kordiana

I.

+ Józefa, Marii Bardon, Jerzego Dzięciołowskiego i wszystkich w czyśćcu cierpiących

+ Zofii i Władysława Kwiek, Franciszka i Rozalii Wróbel

+ Zofii z okazji Imienin i Aleksandra Wojtas

+ Zofii Kwiek z okazji Imienin i zmarłych z Rodziny

+ Zofii Wójcik z okazji Imienin

+ Zofii Falkowskiej z okazji Imienin

+ Edwarda Madeja

+ Józefy Potępa R+

+ Eugeniusza 4 R+, Tomasza, Marii, Emilii Jasnocha

+ Jana Sochy z int. prawnuczki Karoliny

+ Emilii Piątek i Joanny Gniadek

+ Jana Smagacza z int. syna

+ Heleny i Józefa Sowy

I.

W int. dzieci klas IV przeżywających Rocznicę  I Komunii św.

+ Józefa Bernaś z int. Renaty i Pawła