VII NIEDZIELA WIELKANOCNA – 02.06.2019

1) Dzisiaj, Msze św. będą: 7.00 (po niej zmiana tajemnic różańcowych dla matek i niewiast); 9.00 i 11.00 (po niej zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i mężczyzn).

W dniu dzisiejszym o godz. 15.00 piknik rodzinny przy Szkole. Organizatorzy wszystkich serdecznie zapraszajÄ….

2) Trwa Nowenna do Ducha św.

3) W poniedziaÅ‚ek, wspomnienie Å›w. Karola Lwangi i Towarzyszy, mÄ™czenników.

4) W środę wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika.

O godz.17.00 Msza św., Nowenna do Ducha św. i MBNP.

O godz. 16.00 egzamin przed Sakramentem Bierzmowania dla klasy VII z Rodzicami.

5) W czwartek, pierwszy miesiąca, modlimy się o świętość duchowieństwa i nowe powołania do służby Bożej w Kościele, także z naszej Parafii.

6) W piątek, pierwszy miesiąca, we wspomnienie bł. Zbigniewa Strzałkowskiego, kapłana i męczennika o godz. 17.00 Msza św., a po niej nabożeństwo pierwszo-piątkowe połączone z misyjnym, zmianą stacji Żywych Dróg krzyżowych, różańca misyjnego dzieci i młodzieży należących do PDMD i zbiórka ofiar na misje.

Okazja do spowiedzi Å›w. przed pierwszym piÄ…tkiem codziennie przed nabożeÅ„stwami, zaÅ› w  piÄ…tek od godz. 16.00.

Wyjazd kapłana do chorych od godz. 8.30. (prosimy o pojazd).

7) W sobotę, we wspomnienie św. Jadwigi Królowej, Msza św. o godz. 7.30.

8) W następną niedzielę, Uroczystość Zesłania Ducha św.

Msze św. o godz. 7.00; 9.00 i 11.00.

Po Mszach św. zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski św. Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

9) Do sprzątania kościoła na następną niedzielę prosimy, P. Wacława Sowę i Jolantę Rutka, oraz do dokończenia prac na cmentarzu rejon kolędowy od P. Mariana Smagacza do P. Bolesława Buratowskiego.

10) Bóg zapÅ‚ać  za ofiary w czasie ostatniej skÅ‚adki inwestycyjnej.

11) Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała. Prosimy tradycyjnie o gorliwe zaangażowanie kolejne grupy przygotowujące ołtarze. Lista i Hasła są do odebrania w zakrystii, lub w gablocie i stronie internetowej Parafii.

Lista przygotowujących Ołtarze na Uroczystość Bożego Ciała: zobacz...

Intencje Mszy Świętych

3.06 – 9.06.2019

+ Wiesława Hołdy z int. Agaty i Romana Cieśli z Rodziną

+ Jana Sochy z int. Ireny i Jana Myszor

+ Zofii 20 R+ i Franciszka Maniak, Teodora i Ireneusza Osysko

+ Jana Sochy z int. Stanisława i Barbary Socha z Rodziną

Åšroda

O zdrowie, bł. Boże, opiekę NMP dla Pawła Jaśkiewicza

+  Jana Sochy z int. Jolanty i Tomasza Olszewskich

+ Marii Ciesielczyk 12 R+

+ Jana Sochy z int. Patrycji i Adriana Olszewskich

PiÄ…tek

+ Aleksandra 7 R+ i Zofii Wojtas

+ Jana Sochy z int. Ireneusza Wójcika

+ Stanisława Knapika 8 R+

+ Eugeniusza Wójcika 5 R+

+ Władysława Wiśniowskiego R+

+ Tadeusza Języka 6 R+ i Rodziców Zofii i Józefa

II.

W int. Eryka z okazji 3 rocznicy urodzin, pozostałych wnuków i 3 prawnuków od babci

W intencji Parafian

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.