XIII Niedziela Zwykła – 30.06.2019

1) W dzisiejszą niedzielę, kolejną synodalną Msze Św.: 7.00, 9.00 i 11.00.

Z racji ostatniej niedzieli miesiąca - składka inwestycyjna.

2) We wtorek, Święto NMP Tuchowskiej.

Trwa Odpust Tuchowski. Szczegóły w gablocie i na stronie parafialnej.

3) W środę, święto św. Tomasza Apostoła.

O godz. 17.00 Nowenna do MBNP i Msza św.

Od godz. 16.00 okazja do spowiedzi św. dla dzieci, młodzieży i wszystkich chętnych przed pierwszym piątkiem miesiąca.

4) W czwartek, pierwszy miesiąca, modlimy się o świętość powołanych i o nowe powołania do służby Bożej w Kościele.

5) W piątek, pierwszy miesiąca, o godz. 17.00 Msza św., nabożeństwo pierwszo-piątkowe, misyjne, ze zmianą tajemnic różańca misyjnego dzieci i młodzieży należących do PDMD (zapraszam wszystkie róże w całości na czele z zelatorami), zmianą stacji Żywych Dróg Krzyżowych, i zbiórką ofiar na misje.

Okazja do spowiedzi św. od godz.16.00.

Wyjazd kapłana do chorych od godz. 8.30.

6) W sobotę, pierwszą miesiąca, we wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy - Patronalne święto Apostolstwa Chorych.

O godz. 7.00 Godzinki do MB, Różaniec przy wystawionym Najświętszym Sakramentem, rozważanie różańcowe i  Msza św.

7) W następną niedzielę, pierwszą miesiąca, adoracyjną, stanową ze zmianą tajemnic różańcowych. Msze Św. o godz. 7.00 (po niej zmiana tajemnic różańcowych dla matek i niewiast), 9.00, i 11.00 (po niej, zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i mężczyzn).

8) Do sprzątania Kościoła na niedzielę bardzo serdecznie proszę, P: Jana Wójcika i Ewelinę Gniadek. Bóg zapłać za wykoszenie trawy ks. Sebastianowi.

9) Bóg zapłać 2 rodzinom za ofiarowanie pieniędzy na nowe profesjonalne nagłośnienie na procesja. Jesteśmy w trakcie zakupu.

10) W związku z upalną pogodą oraz rozpoczynającymi się wakacjami przypominamy i apelujemy o strój godny miejsca i wydarzenia, w którym uczestniczymy. Bez względu na pogodę, strój taki obowiązuje zawsze i w każdej świątyni.

Intencje Mszy Świętych

1.07 – 7.07.2019

+ Jana Sochy z int. wnuka Łukasza z Rodziną

+ Jana Sochy z int. Tomasza Sochy z Rodziną