XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 15.09.2019

1) W dzisiejszą niedzielę, Msze św. będą o godz. 7.00, 9.00  i 11.00.

Jak było zapowiadane dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na leczenie chorej nauczycielki P. Urszuli Marszałek z Gromnika. Wszystkim składamy serdeczne podziękowania!

2) Jutro, w poniedziałek wspomnienie św. Korneliusza papieża i Cypriana biskupa i męczennika.

3) W środę, Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, Patrona Polski, zarazem Patronalne święto młodzieży polskiej.

W ten dzień obchodzi Imieniny m.in. Nasz Ksiądz Proboszcz oraz Ksiądz Biskup Stanisław Salaterski - Biskup Pomocniczy naszej Diecezji. Wszystkim solenizantkom i solenizantom dużo bł. Bożego.

O godz. 17.00 Nowenna do MBNP i Msza św.

4) W piątek, wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasanga i Towarzyszy męczenników.

5) W sobotę, Święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

Msza św. o godz. 7.30.

6) W następną niedzielę, Diecezjalny Dzień Modlitw o Trzeźwość,

Msze św.: o godz. 7.00; 9.00 i 11.00.

7) Do sprzątania kościoła na niedzielę bardzo serdecznie prosimy P: Agatę Dzięciołowską i Grażynę Gniadek.

Bóg zapłać tym, którzy z ostatniego rejonu włączyli się w porządkowanie cmentarza i jeszcze prosimy, szczególnie te osoby, które nie były, na najbliższą sobotę o dokończenie tych prac.

8) Wójt Gminy Gromnik informuje, że dniach 24 i 25 września 2019r. na parkingu przy nowym Kościele w Gromniku od godz. 9.00 wydawana będzie żywność dla osób zakwalifikowanych w ramach Programu Pomoc Żywnościowa. 24 - go września 2019r. skierowania od numeru 1 do 135;  25 - go września 2019r. skierowania od numeru 136 do 246.

Intencje Mszy Świętych

16.09 – 22.09.2019

+ Ignacego Wróbla

W int. Weroniki i Sławomira z okazji 5 rocznicy ślubu